HouseArrest's DJ-Booth

Added by HouseArrest Flag on 19-08-2009 14:40

Enlarge : HouseArrest's DJ-Booth

Goed dames en heren,

Het is alweer een tijdje geleden dat ik mijn laatste booth geplaatst heb. Ook moet ik zeggen dat bijna alles veranderd is.
Ik heb 2 MKII's aangeschaft en een Dateq vibe. Deze 2 vormen samen een erg mooie combinatie! Wat kun je toch heelijk met die filters draaien! Ik wist niet wat ik hoorde toen ik er voor de eerste keer op draaide. En natuurlijk heeft deze mixer de vertrouwde kwaliteit en degelijkheid die Dateq iedere mixer toewenst. In een woord: Top!

Ook heb ik op mijn desktop wat reguliere programma's staan als Audacity, Cool Edit Pro 2.0, Cubase SX 3.0, Reason 3.0 en Sony Acid Pro 7.0. Deze programma's staan overigens ook op mijn laptop die ook weergegeven is in de booth.

Wat zijn mijn toekomst plannen?
- Een mooie Harman Kardon audio set (HDPower set) Of een Syrincs monitor set
Mijn voorkeur neigt een beetje naar de Syrincs, dus hoogstwaarschijnlijk zal het deze worden!

- Een 42 inch Plasma scherm
Hierop kan ik dan beelden van publiek afspelen tijdens het draaien. Dit geeft een levensecht effect! Natuurlijk wordt deze tv ook op het digitale tv-netwerk aangesloten om gewoon televisie te kunnen kijken.

- Kabeltjes en futsels
Alles zit in de details zeg ik altijd. Ik wil binnenkort al mijn kabels gaan upgraden naar Bandridge kabels of naar Aspera Pro audio kabels. Allemaal gold-plated uiteraard!

- Een paar flightcases voor mijn CDJ's
De flightcase voor de Vibe heb ik al, maar voor mijn CDJ's nog niet, deze moet ik dus nog gaan maken.

Ook is het plan om mijn 22 inch TFT scherm nog aan een beweegbare muurbeugel te hangen. Zo kan ik het scherm gemakkelijk naar me toe draaien als ik aan het spelen ben. En wanneer ik zakelijk of voor school bezig ben, kan het scherm mooi richting de bureaustoel staan.

Vervolgens zul je waarschijnlijk denken, wat is het eigenlijk laag, die Booth. Daar is over nagedacht. Deze opstelling is voor alsnog even tijdelijk. Waarom? Dat zal ik je nu uitleggen!

Ik heb 20 cm ruimte overgehouden tussen de hoge blokken en mijn bureau hoogte. Ik wil nog een soort bak gaan maken waarin mijn CDJ's en de Vibe komen, op de hoogte van de blokken. Deze zal d.m.v. een uitschuifmeganisme naar voren en naar achteren te schuiven zijn. Zo kan ik als ik wil draaien de bak naar voren schuiven, en wanneer ik moet werken/studeren de bak naar achteren schuiven.
Mocht het niet duidelijk zijn, wacht de volgende booth maar even af Winking my eye


Maar goed, genoeg gel*lt. Laat me even weten wat je ervan vindt!

Hoi Hoi!


Vote :   

Voting only possible for our Members

Create your FREE ACCOUNT now !

Some parts of this website require you to login. Using an account on DJResource has a lot of advantages such as:
Adding Content, getting Notifications, Like content, Downloading and Uploading Images and much more.

 Sign Up

Create your account to get involved with the Community

 

What do you think : HouseArrest's DJ-Booth ??

Vote :   


There are 27 Comments

Flag martijno wrote on 19-08-2009 15:50
Mooie Booth! Alleen nu wel een beetje lastig met het keyboard, of niet?
Flag Dolivieira wrote on 19-08-2009 16:24
Mooi man, die burostoel heb ik ook. Maar hier kun je leuk mee spelen. ?
Flag Estacy wrote on 19-08-2009 17:04
zeker een mooi setje! en Harman/Kardonn is wel mooi spul, al noemen echte high-end audiofielen het Harman Karton, want het is blijkbaar overpriced voor wat er voor terugkrijgt (heb ik ook maar gehoord) maar voor niet audiofiele oren is het zeker mooi spul! ?OOk mooi dat je een Vibe hebt in plaats van een DJM, respect!
Flag the-melody wrote on 19-08-2009 17:48
Heel mooi ! Waar heb je die posters vandaan?
Flag remixer wrote on 19-08-2009 18:07
dit is een hele mooie booth Cool?eindelijk weer eens een Dateq te zien Cool
HouseArrest wrote on 19-08-2009 21:03
Thx voor de reacties allemaal

@martijno
Ja dat klopt, maar met de volgende update is dat verholpen, zo heb ik het ook omschreven in mijn verhaaltje Winking my eye Komt goed!

@djdolivieira
Van de karwei, voldoet voor mij prima :P

@Estacy
Ja dat klopt, alhoewel ik de prijs nog wel mee vind vallen. Ik zit nog wel te twijfelen of ik niet voor KRK's kies. Wil ze namelijk ook gebruiken als surround set, bij mijn televisie.
Thx for the respect! :D

@The-melody
Dat zijn posters van G-Star. Ik had ooit een grote folder van G-Star, deze was A-3 formaat. Daar heb ik al deze posters uitgesneden en zo opgehangen. Vond het wel een mooie opvulling voor deze kale muur!

@remixer
Dateq zijn inderdaad niet veel meer te zien, toch jammer, want ze hebben (de vibe althans) zoveel mogelijkheden!
Persoonlijk kies ik de Vibe toch v??r een DJM! :D
Flag JayStone wrote on 19-08-2009 22:07
Nice home studio!!! Looks cool!
Flag BunX wrote on 19-08-2009 22:25
Dikke vette booth ! prachtig
Flag Adrien1989 wrote on 20-08-2009 00:19
Dus er zijn nog wel meer mensen hier die het wel snappen :d. Vibeeeeeeeeeeee Happy, laughingHappy, laughingHappy, laughingHappy, laughingHappy, laughing.
Denk dat veel mensen niet met de Vibe draaien omdat het filterwerk wat meer vaardigheid vereist dan effectwerkt met basic flangers en echo enzo. Maar als je echt goed om kan gaan met de filters, ze kan combineren enzo, dan kan je echt hele vette dingen. Sowieso is de send/return ook mooier dan op DJM. Bij mij komt er nog een tweede S/R op. Heb er zelf ook mee gewerkt icm met cdj1000, alleen dan drie. EFX1000 eraan en je hebt een keiharde djm killer :P. Qua bouwkwaliteit is dit de shit. Gooi die mixer van het balkon en hij doet het nog. (ja geprobeerd, nee niet mijn eigen Happy, laughing ).
HouseArrest wrote on 20-08-2009 11:13
@Adrien 1989

Sowieso! De vibe mixt echt lekkerder dan een DJM vindt ik persoonlijk! En inderdaad, de filters vereisen meer vaardigheid dan een normale effectenbak! Ik wil in de toekomst ook nog een EFX-500/1000 bij gaan kopen. Daarmee heb je inderdaad een DJM killer! :D

Thx voor de reacties!
Flag SecureDJ wrote on 20-08-2009 16:25
Ik zou een DJM 800 kopen als ik zulke super spelers had...? Verder een superset!!!
Flag Snaad wrote on 20-08-2009 22:11
Daar kun je mij ook prima huis arrest bij geven! Die CDJs zijn te chill.
Flag Dolivieira wrote on 20-08-2009 22:31
SecureDJ?@ heb zelf ook een DJM maar een dateq is wel vet hoor. Heel zuivergeluid ook komt er uit een dateq.
Flag DonBasco wrote on 20-08-2009 22:33
Vreemd eigenlijk dat de Dateq hoger is dan je CDJ's (en dus ook dan SL1200's)
HouseArrest wrote on 21-08-2009 22:46
Thx voor de reacties!

Het geluid uit de Dateq is inderdaad loep zuiver!

@ Bas, ja dat is inderdaad vreemd, en wel een beetje jammer. Aangezien ik ze in de toekomst toch gedeeltelijk ga inbouwen zal dat voor mij wel meevallen.

Flag Mixt-Ape wrote on 23-08-2009 13:52
Coole booth! Zalige mixer en headphones!
Flag Helixon wrote on 23-08-2009 22:42
@ secureDJ, Jij weet weet volgensmij niet hoe een Dateq: klinkt; Super, aanvoelt; SUPERSUPER, Degelijk; SUPERSUPER, enzooooooooovoort... Dude test em eens uit.... (niet boos worden, maar ik word er gek van dat alles er alleen nog maar draait om pioneer, HALLOOOOO er zijn nog meer degelijke(re) merken zoals; Rodeq, Denon enz.)

ontopic Cool

Mooie booth leuke opstelling,
Flag Convert wrote on 23-08-2009 23:45
Wat een meubel, ziet er top uit Winking my eye
Flag Nood wrote on 24-08-2009 13:23
mooie booth!

Mix jij al zittend? Want ik kan me voorstellen dat het wel pijn moet doen aan je rug als je je zo moet bukken:d
Flag Adrien1989 wrote on 24-08-2009 13:28
@Helixon:
Ja echt he, het is echt bijzonder hoe mensen gear kunnen afkraken zonder dat ze het daadwerkelijk serieus onder de vingers gehad hebben :P.
Flag Dolivieira wrote on 24-08-2009 13:38
Ja sommige mensen leren het nooit dat er ook nog meer merken zijn dan pioneer. Dateq is altijd meesterlijk geweest. Krijg meschien nog een Dateq 8 terug van reperatie. Als de eigenaar hem niet kan betalen dan gaat deze in mijn prive collectie.
Flag Adrien1989 wrote on 24-08-2009 17:12
Welke 8? Happy, laughing.
Flag RemcoV wrote on 24-08-2009 19:11
Geil hoor, zeker met die Vibe ertussenCool
HouseArrest wrote on 25-08-2009 10:27
Thx voor alle reacties weer mensen!
Ik mix af en toe zittend ja, ben soms een luie DJ ;p Nee, het is inderdaad vooral omdat het inderdaad in je rug schiet als je zoveel moet bukken. Maar zoals eerder gezegd: Bij de volgende update is dat verholpen! Winking my eye

De vibe maakt het af he :D
Flag Dolivieira wrote on 25-08-2009 10:46
Adrien1989

Welke 8? .



Dateq 8 staat er op het is niet de eerste want die had die omgedraaide T knoppen als faders maar dat model er na. Hij leijkt op de Dateq 8.2 maar deze heb per kanaal maar een aansluiting en geen dubbele master fader. ik noem hem? de?8.1
Flag Adrien1989 wrote on 25-08-2009 14:14
Ik weet welk model je bedoeld Happy, laughing.
Flag SecureDJ wrote on 18-12-2009 15:01
@Helixon : nee ik weet niet hoe het werkt maar ik weet wel dat de djm een super ding is maar dateq zal vast wel beter zijnXD maar ik bedoel van dan heeft hij een set die overal in clubs staanWinking my eye
Create your FREE ACCOUNT now !

Some parts of this website require you to login. Using an account on DJResource has a lot of advantages such as:
Adding Content, getting Notifications, Like content, Downloading and Uploading Images and much more.

 Sign Up

Create your account to get involved with the Community


98 Users online: 17 Guests (81 Unknown)
Pages generated today : 51.215
Most visitors online this month : 361
Lifetime Pageviews since 2003 : 238.161.828