KP2 erbij

Added by Adrien1989 Flag on 13-06-2008 15:13

Enlarge : KP2 erbij

Ja weer eens een boothje van mij:P. Dit keer niet met een andere mixer ofzo die ik voor tijdelijk gebruik, omdat ik dat leuk vind Happy, laughing, maar gewoon mijn dagelijkse booth. Zoals je ziet is ie wat veranderd...

De tt's zijn verkocht, ik wil namelijk bepaalde uitbreidingen en ruimtetechnisch gezien ging dat niet werken en ik heb toen een afweging gemaakt en besloten de tt's te verpatsen, was ze binnen een week kwijtHappy, laughing.

Uiteraard is er ook weer wat bijgekomen, de kp2. Kon er goedkoop aan komen. De efx is al min of meer verkocht. Natuurlijk krijg ik nu de vraag hoe heb je 2 van die effectenprocessoren aangesloten? De send van mijn mixer gaat naar de efx500, die uitgang van de efx500 gaat naar de kp2, en de kp gaat ipv van naar de return naar de line in van kanaal 1.  Waarom niet op de return? Dit werkt veel leuker, ik kan nu met de crossfader effecten ineens erin gooien of er weer uit. En de fader geeft ook weer een betere controle dat de potmeter. De andere vraag die ik ga krijgen, wat vind je nou beter/leuker etc, de kp2 of de efx? Nouwww, dat hangt van het moment af, voor ff snel een effectje er in ketsen gebruik ik efx, voor wat appartere dingen enzo de kp2. Allebij de apparaten hebben sterke punten, de efx werkt makkelijk en snel, de kp2 kan veel meer, maar je moet er echt mee leren werken.

Wat gaat er binnenkort veranderen? De CDJ800's staan te koop, mocht je interesse hebben, stuur gerust een inboxjeWinking my eye. Voor de 800's komen een setje CDJ1000mk2's terug, weet ik ook alweer aan te komen voor een nette prijsHappy, laughing. De efx500 gaat de deur uit, de kp2 blijft ook geen eeuwen staan, komt een kp3 voor terug en misschien schaf ik ook nog een efx1000 aan als ik die voor een leuk prijsje zie langs komen, ook maar weer net wat is als eerste goedkoop vind, wil ze allebei hebbenWinking my eye. Het originele plan om de cdj800's te laten staan en de 1000's erbij te zetten en traktor scratch naast finalscratch te laten lopen is voor nu eventjes opzij gelegd. Ik wil eerst nog mijn 2 kanaalsopstelling optimaliseren door ook nog een midicontroler neer te zetten als een triggerfinger en ik wil heel graag setje goede monitoren, worden waarschijnlijk twee krk rp6'jes Happy, laughing. En mn auto heeft een nieuwe vooruit nodig, want er zit een scheurtje in die niet te herstellen is. Later zal het originele plan nog uitgevoerd worden met 4x cdj en 2 timecoded systemen, maar m'n auto en de andere wensen krijgen nu ff voorrang.

Vermaak me atm ook prima met dit setje, beetje pielen met die kp2, weer eens wat anders heHappy, laughing. Ook beetje kutten met samples enzo.

Lang verhaal he, ik zal maar stoppen. Wie NA het lezen van dit verhaal nog vragen heeft kan ze natuurlijk gerust stellen:P
Vote :   

Voting only possible for our Members

Create your FREE ACCOUNT now !

Some parts of this website require you to login. Using an account on DJResource has a lot of advantages such as:
Adding Content, getting Notifications, Like content, Downloading and Uploading Images and much more.

 Sign Up

Create your account to get involved with the Community

 

What do you think : KP2 erbij ??

Vote :   


There are 24 Comments

Flag Dj_Fantasy wrote on 13-06-2008 15:16
Heel veel plezier met je nieuw speelgoedWinking my eye
Maar dat zal wel lukken zeker:d
Flag Ashley wrote on 13-06-2008 15:37
heel netjes adrien! respect!
Flag Bartjens wrote on 13-06-2008 15:39
Nou nou, behoorlijke plannen hoor, dus m'n cdj gaat alweer weg Unhappy :D
Succes ermee!!
Flag Gagarin12 wrote on 13-06-2008 16:13

het fenomeen effecten is jou ook niet vreemd.

Gagarin

DJADMIN wrote on 13-06-2008 16:18
Mooi verhaal er zo bij ! Je hebt nog een korte weg te gaan :P dus we zien het wel ! Ziet er in ieder geval strak uit, zowel de booth als ook de plannen !
Flag sanderk wrote on 13-06-2008 16:40
tsjah een heel verhaalCry

zeker een leuke booth
Flag Convert wrote on 13-06-2008 16:43
Heey mooie set hoor op naar je cdj 1000 Winking my eye wat ik op je hyves las:P en met die kp2 wordt ie helemaal af :P Top
Flag Adrien1989 wrote on 13-06-2008 17:28
Mja, de toekomstplannen zijn ook niet vervelend:P
Flag RuudV wrote on 13-06-2008 17:47
lekkere booth zo! alleen nu is het wel leeg op de tafel! :P
Flag fisted wrote on 13-06-2008 17:54
Leuk verhaal, leuke plannen Winking my eye
Word een supersetje! veel plezier ermee :p
Boyd wrote on 13-06-2008 18:30
Mooizo gozer, kom er binnenkort een keer mee spelen oke?

wat moeten die 800's kosten?
Flag Adrien1989 wrote on 13-06-2008 22:57
Heb al iemand voor 900, maar die moet z'n belasting cash nog binnen krijgen en dat moet dan nog meezitten. En heb nog iemand die een losse wilt kopen voor 450.

@ruudV:
Tafel heeft idd wel eens veel voller staan, maar dit staat wel lekker ruimtelijk:P. Tafel gaat wel weer voor een groot deel gevuld wordenWinking my eye.
Flag Xtremer wrote on 14-06-2008 10:10
Mooie plannen hoor! KRK's zijn prima monitors hoor, maar ga eens luisteren naar de Mackie MR8, deze klinkt stukken beter dan de KRK'sWinking my eye. En waarom niet de 1000 MK3's:P? Gebruik je geen adjust enzo? Naja in iedergeval succes met je plannen!
Flag Adrien1989 wrote on 14-06-2008 10:33
Kan de mk2 relatief goedkoop krijgen, dus die zet ik waarschijnlijk ook weer snel tekoop:P. Kan het met de mk2 zowieso ook prima afHappy, laughing
Flag JollyJunkie wrote on 14-06-2008 12:26
Chill setje man :D
Binnekort krijg ik je EFX-500 :D
Flag Roov wrote on 14-06-2008 12:28
Lekker hoor je set! Kom binnekort wel keertje langs hehe :P
Flag Phenix wrote on 14-06-2008 12:32
mooie update hoor zo met die koaspad en het ziet er verder goed uit.
Het wordt zkkr wel vet met die cdj-1000 mk2 erbij :D
Flag RuudV wrote on 14-06-2008 14:40
haha word weer gevuld de tafel zegt ie!! :P je weet denk ik al waarmee :P
Flag Rowan wrote on 14-06-2008 17:24
Ziet er goed uit!Happy, laughingVooral met die standaards
bastianhecker wrote on 15-06-2008 13:16
vette set, kun je veel mee en jezus jij zal in de loop der tijd veel gear onder handen krijgen zeg pfoe pfoe mooie plannen hoop dat je ze kunt waarmaken!
DeteqBoy wrote on 15-06-2008 13:17
leuk stukje om te lezen en een mooie set :D
Flag RoyBeware wrote on 15-06-2008 18:27
Je hebt grote plannen zie ik al haha...

Word een mooie booth :D Succes we zien de foto's wel verschijnen.
Flag yevgen wrote on 16-06-2008 17:52


 Sweet sweet....
Flag Adrien1989 wrote on 21-06-2008 00:21
UPDATE:
Kaospad is alweer verkocht, zoals ik had gezegd kon ik er goedkoop aankomen en kon ik hem dus mooi ff uitproberen en weer verpatsen met een beetje winst. Dat heb ik nou dus precies gedaan heb.

@rover:
Is koel man

@rowan:
Die standaards zijn zeker naais, ze zijn wel tering duur, nu ik over ga op 1000'tjes moeten die plates ook weer veranderd worden, dat kost me volgens mij ook weer euro of 1000 en dan die plates van de 800's maar zien te verkopen he:P.

@bastian:
Zo af en toe andere gear is leuk, alleen van die mixer kan ik geen afscheid nemen, heb eens een djm800 gewild, heb eens een xone 92 gewild, maar kreeg het niet over mn hart om hem weg te doen, ben er te gehecht aan, werkt te lekkah. Zo af en toe tijdelijk een ander Dateq'je is vet om beetje tussendoor mee te klooien maar daar blijft het ook wel bij. Binnenkort met beetje geluk nog een Apollo in huis! Heb atm ook een Onyx staan, maar die is zo goed als verkocht en daar komt dan een Apollo voor terug. Plannen waarmaken is geen probleem. Plannen veranderen vaak alleen wel weer wat:P. Maargoed mn CDJ's worden als goed is dit weekend of ergens in de komende week opgehaald en dan maar een setje 1000'tjes regelen Winking my eye.

@roy-776:
Ik heb altijd plannen:P en mijn booth is bijna nooit 2 maanden lang hetzelfde:P.
Create your FREE ACCOUNT now !

Some parts of this website require you to login. Using an account on DJResource has a lot of advantages such as:
Adding Content, getting Notifications, Like content, Downloading and Uploading Images and much more.

 Sign Up

Create your account to get involved with the Community


122 Users online: 8 Guests (114 Unknown)
Pages generated today : 41.620
Most visitors online this month : 361
Lifetime Pageviews since 2003 : 238.152.233