zal me er nog maar eens mee bezig houden.
antoine heeft nog niet zoveel ervaring, zeg maar gerust weinig.
wat je kan doen: kijk bijv. op
drive-instartpagina en zoek dan een paar drive-in shows uit jouw regio en ga langs of stuur een mailtje, en vertel dat je beginnend dj bent en graag ervaring op wilt doen.
veel van deze drive-in's zoeken nog jonge jongens om de show op te zetten en mischien om warm te draaien. en vanuit deze positie kun je je eigen een beetje naar boven werken tot dj?.....
ik zou dit persoonlijk als eerste proberen, hier begint het allemaal.
als je toch denkt dat je meer kan kun je het bij een plaatselijk cafe proberen.
denka dan wel eerst na of ze jouw style draaien en wil je er zelf werken en is het goed voor je " imago" sommige tenten staan bij andere bekend als slechte tent en als je er eenmaal begint en je wil verder dan heb je wel een stempel van: ow heb jij daar gedraaid......... dan kijken we ff verder.
cafe: zorg dat je de mensen een beetje kent, en laat het een beetje doorschemeren dat je dj bent of althans dat je wat cd's thuis hebt.
en mischien moet je aanbieden dat je wel een keer wil laten zien wat je kan GRATIS, vinden eigenaren altijd leuk om te horen.
wat kan je nogmeer doen...
DJ CONTESTS: zeker aan te raden.
bij een dj contest leer je mensen kennen en mensen leren jou kennen.
en je leert er erg veel van, je hoort dan wat andere dj's doen en kan dingen vragen.
en natuurlijk kan het heel gezellig zijn.
en de jury is meestal wel eerlijk, dus als je het goed doet dan hoor je dat, en als het niet zo is dan hoor je het ook. ook hoor je meestal wat er niet goed was en kun je daar aan werken.
vaak hoor je ook "dj's" die thuis draaien zeggen, dat hun vrienden en ouders zeggen dat ze heel goed kunnen draaien. maar deze zijn vaak bevooroordeeld.