Ha DJR's,
Ben er dus benieuwd naar wat nou eigenlijk jullie beste 'Intro' is waarmee je een liveset begint in een indoor/outdoor feest. Je hebt natuurlijk verschillende genre's.. & Ben benieuwd wat iedereen nou eigenlijk als intro gebruikt om te kijken of iedereen een beetje de zelfde dingen gebruikt.
Ikzelf vind namelijk, dat je als DJ wel een goeie intro moet afleveren bij een publiek, mij komt het niet zo professioneel over als je gewoon met de intro beat start die een minuut duurt.. Maarja dat is mijn mening!
Hoop veel verschillende dingen te horen!
Ik zal hier alvast aftrappen, heb gister in de club waar ik resident dj ben een liveset opgenomen en als je daarvan het begin luisterd, heb je een idee waar ik mee begin (niet altijd) maar met dit nummer kreeg ik erg de aandacht van 't publiek.
http://soundcloud.com/djchristussy/chris-stussy-live-at-de-bob?
Grts, C