Shock Buffer Memory : Dit is geheugen wat gevuld wordt met geluid van de CD voor de komende 10 seconden (en misschien 1 seconden in het verleden als de speler scratch heeft). De speler haalt het geluid uit dit geheugen en kan zo door blijven gaan met geluid gegeven ook als het vullen van dit geheugen door schokken tijdelijk even neit plaats vind.
Een CD speler leest meestal in op een snelheid die hoger is dan nodig om audio af? te spelen. In bijvoorbeeld de
CDJ-1000MK3 zit een loopwerk dat geluid met 8x speed inleest. In 1 seconden kan de speler dus 8 seconden van zijn buffer geheugen vullen.
En zo is een goed buffer geheugen eerg handig als je op bijvoorbeeld een vrachtauto moet draaien tijdens een straatparade
