Beste Dj's,
Mijn naam is Martin ik woon in Scheemda (groningen). Ik ben 21 jaar en eigenlijk al 5 jaar geinteresseerd in het produceren/draaien van muziek. Ik heb me er nooit in verdiept en het stelde dus ook nooit wat voor. Sinds afgelopen 2 maanden weer bezig met de muziek. Ik wil me er nu verder in verdiepen. Een aantal jaren terug was ik begonnen met een simpel setje (mengpaneel + gewone cd spelers) maar ivm weinig tijd is het er nooit echt van gekomen. En nooit geld gehad voor dingen die mij echt super leken zoals een setje cd-spelers van redelijk goede kwaliteit. (waar ik nu nog steeds van droom).
Ik ben nu sinds kort ook in bezit van een computer waarmee ik aardig aan het klooien ben met Fruity Loops. Ik kan nog niet zeggen dat het me lukt maar op een of andere manier heb ik er plezier in en ben ik elke dag wel wat aan het knutselen (het klinkt nergens naar) hopen dat het in de toekomst wat beter wordt

.
Ik heb DJR een tijd terug gevonden en ondertussen al veel dingen gelezen. Ik dacht het wordt toch echt tijd om mij aan te melden en voor te stellen. Ik hoop en weet dat bijna zeker, dat ik hier veel kan leren.
Een Dj-naam heb ik nog niet. Het apparatuur wat ik gebruik is een mengpaneel van Behringer (djx-700) 2x draaitafel belt-drive (oud) en een computer met daarop FL-Studio. Ik houd van vele soorten muziek, het kan alle kanten op bij mij... R&B, House, Trance, Dance, Hardstyle enz. enz.
Ik hoop dat ik zo een klein beeld van mezelf heb weten te schetsen!
Tot op het Forum

Groeten Martin