[Oeps..] Bier over SL-DZ1200
  Dutch Topics, DO NOT reply in other languages than Dutch !  

LauW    posted on 27-11-2005 19:40
Ik zit ff met een probleem. Moest afgelopen vrijdag draaien met m'n eigen spullen. Nu was er dus zo'n molenpaard die dacht dat m'n SL-DZ1200 wel waterdicht was ofzo :P In ieder geval lag er ineens bier op dat ding, wel snel weggehaald met een doekje maar het was al te laat. 2 knopjes deden het niet meer, achter een paar andere knopjes zaten ineens andere functies. Niet zo heel raar natuurlijk..

Die gast zei gelijk van sorry sorry, en ik ken hem ook, het is namelijk een collega dus ik weet dat ik mijn geen zorgen hoef te maken. Maar de zaterdag toen ik weer moest draaien, deed hij het ineens weer.. dat is leuk en aardig maar nu kan ik natuurlijk geen nieuwe gaan claime bij de verzekering.

De knopjes zijn nog wel wat vies enzo maar nu vraag ik mij af.. hoef ik mij geen zorgen meer te maken, of kan ik hem beter open maken en ff goed schoonmaken van binnen. Ik weet niet wat bier op ten tijd gaat doen, het zit er natuurlijk nog wel een beetje in... Of is het zo dat als ik hem open maak gelijk de garantie weg is, en kan ik hem beter een soort service beurt laten geven? (en de kosten daarvan aan de biergooiert doorverekenen)

Wat zouden jullie in mijn situatie doen?


What do you think about [Oeps..] Bier over SL-DZ1200 ??

Vote :   

Nvie    posted on 27-11-2005 19:44
Ga naar je 'collega', en zeg dat ie nu toch echt moet gaan dokken...
DJ-Emotion    posted on 27-11-2005 19:51
Poster: LauW
Ik zit ff met een probleem. Moest afgelopen vrijdag draaien met m'n eigen spullen. Nu was er dus zo'n molenpaard die dacht dat m'n SL-DZ1200 wel waterdicht was ofzo <IMG SRC='////www.djresource.eu/images/smiles/thong.gif' border='0'> In ieder geval lag er ineens bier op dat ding, wel snel weggehaald met een doekje maar het was al te laat.
 

Ik weet niet of ik je nu moet feliciteren of niet....

Maar serieus, op zijn kosten laten nakijken, met een beetje geluk is hij verzekerd.
anders aangifte doen.
Camino    posted on 27-11-2005 19:57
mijn ervaring met technics; ze overleven ALLES
Lead    posted on 27-11-2005 20:03
Ja SL-12xx overleeft alles.... SL-DZ niet :p

Ik zou hem door Panasonic Centre laten schoon maken en de kosten richting de biergooier gaan verhalen. Waarschijnlijk zit er nog wel het nodige plakkerige spul aan de binnenkant van de speler. Als hij het nu weer wel doet heb je mazzel, maar de kans dat hij er weer eens mee kapt is aanzienlijk.

Beter nu het nog vers in het geheugen ligt oplossen...
Let the BASS be louder
Basrose    posted on 27-11-2005 20:03
ik zou m toch na laten kijken op kosten van je collega of verzekering.
Camino    posted on 27-11-2005 20:26
oh had ik niet gezien! wat is een dz nou precies?? wat is het verschil?

[edit] stomme vraag... heb ff google image search gedaan... oops
User edit by Camino on 27-11-2005 @ 20:27:18 (94%)
DJ-Emotion    posted on 27-11-2005 21:24
Poster: DeafDJ
mijn ervaring met technics; ze overleven ALLES
 

Zolang je ze in een kluis bewaard en nooit gebruikt
Lukaz    posted on 27-11-2005 21:28
hoeland is het geleden? zaterdag? ja dan zou het al droog moeten zijn..  hmm toch maar geld vragen ehWinking my eye lijkt me duidelijk
Basrose    posted on 27-11-2005 21:55
Poster: DeafDJ
oh had ik niet gezien! wat is een dz nou precies?? wat is het verschil?

[edit] stomme vraag... heb ff google image search gedaan... oops
 

DZ je moet er diesel in gooie geen cola :P
User edit by Basrose on 27-11-2005 @ 21:56:04 (5%)
Prozei    posted on 27-11-2005 22:00
het zijn net mensen je gooit er bier in en ze gaan raar doen
DJ_Inspiration    posted on 27-11-2005 22:24
Idd, ik zou hem ook eens grondig laten schoonmaken op de kosten van de "man-die-dacht-dat-technics-graag-bier-drinkt"

Dit is best wel kut, vooral omdat je je speler nog niet lang hebt..
Illusion    posted on 27-11-2005 22:46
das erg kloten. Probeer eerst wat getuigen te vinden die erbij waren, en daarna naar de maker brengen op zijn kosten.
22-12-2012: Kratoz @ Shock (Huize Maas Groningen)
Tekhead    posted on 27-11-2005 23:30
deed ie het niet opzettelijk ?
 Jaloers mss ? Laten dokken en nooit meer in de buurt van je gear laten.
Floated on the waves of Fantasy, see my dream come true
Jorrit    posted on 28-11-2005 17:19
Nou, ik hoop niet dat iemand uit jaloezie zo'n actie onderneemt Confused
Wammes    posted on 29-11-2005 18:16
Verhaal het in iedergeval op zijn verzekering (er is namelijk een aanzienlijk risico dat je in de toekomst problemen krijgt), maar leg ook duidelijk aan je collega wat het probleem is: Geef aan dat je nu regelmatig problemen hebt met het apparaat en dat die problemen 'te pas' en 'te onpas' zich voordoen. Ik verwacht niet dat er een schadeexpert langs zal komen, maar dan kun je je verdedigen dat het probleem zich dus niet altijd voordoet.
SnAcKBaRrY    posted on 29-11-2005 19:45
ach...bekijk het zo ....als er bier in de dj boot was, dan zal het vast en zeker een gezellig feest zijn geweest Winking my eye
nee ff serieus..meteen werk van maken..het is wel beter voor je dat je die kerel kent, scheelt altijd weer een dikke vecht partij voor dat je je gelijk krijgt.
suc6, groetjes SnckBrrY
Camino    posted on 01-12-2005 22:15
zijn alweer ff later.... nog n update LauW? Les van het verhaal is: nooit bier in je DJ booth zetten (tenzij hij in je hand zit )





  This is an old Topic

No new postings for 7.018 days.
 Post CommentThat would be 233.9 months
or a whopping 19.2 years
You might consider opening a new topic or reply anyway by pressing the green button...


196 Users online: 18 Guests (178 Unknown)
Pages generated today : 42.337
Most visitors online this month : 356
Lifetime Pageviews since 2003 : 234.909.359