Show DjVictorF's Booths - Djsets ordered by User chosen, Date added
Added by DjVictorF 
on
17-10-2009 15:01 
Hallo allemaal!
Dit is nu mijn huidige DJ booth. 14 oktober de IQ2+ usb binnengekregen. Echt een hele fijne mixer! Zit bomvol met leuke functies. De KRK RP8G2 is er nu al een tot anderehalve maand en klinkt zeker goed! Gaat lekker hard en met de subwoofer erbij is het helemaal feest!
Verder zie je onder de KRK nog een Dap K115 active (de andere KRK staat op de andere dap). Deze worden op mijn kamer gebruikt ter ondersteuning van de KRK en verder alleen maar op feestjes.
Voorlopig ga ik geen gear meer aanschaffen. Nouja, heel misschien een nieuw geluids setje.
Laat maar horen wat jullie ervan vinden!
Gr,
Victor/Victor F/ V-licious
Vote :
Voting only possible for our Members
Create your FREE ACCOUNT now !
Some parts of this website require you to login. Using an account on DJResource has a lot of advantages such as:
Adding Content, getting Notifications, Like content, Downloading and Uploading Images and much more.
Sign Up
Create your account to get involved with the Community
What do you think : DjVictorF's DJ-Booth ??
Vote :
OK we understand you don't like ads (so don't we) but,
Please consider making this website possible by disabling your Ad Blocker.
Or become a Gold Member, they don't see ads. There are 13 Comments
dJORD wrote on 17-10-2009 15:04hele dikke booth!!
zo'n IQ2 llijkt mij een heerlijke mixer.
Woudtje wrote on 17-10-2009 15:23Mooie booth en inderdaad die mixer is zeker een leuk apparaat. maat van me heeft hem ook, super ding!!!!
Estacy wrote on 17-10-2009 15:40is die mixer beter dan je vorige denon? en het nut van studio monitoren zie ik niet echt als je er dapjes onder zet...
Snaad wrote on 17-10-2009 15:58Mooi spul hoor, waarom zou je ook andere gear aanschaffen:D
Mixt-Ape wrote on 17-10-2009 16:10Waarom downgraden van Denon naar Reloop?
DjVictorF wrote on 17-10-2009 17:57Bedankt voor de reacties!
@Estacy: Omdat ik mijn kamer ga verbouwen wou ik studio/draai monitoren hebben, zodat ik niet elke keer mijn hele geluidsset naar beneden hoef te tillen.
En ik vind de mixer beter. Ik kon gewoon niet uit de denon halen wat erin zat (niet omdat hij stuk was) en bij deze mixer wel.
@Mixt-Ape: Wat jij een downgrade vind. Ik vind dat dit een betere mixer dan de denon. Veel beter begrijpelijk en meer leuke effectjes.
main wrote on 17-10-2009 19:02vette booth! vind dit een van de mooiere setjes. vooral door dat mengpaneel
Convert wrote on 18-10-2009 14:38Ziet er goed uit zo, heerlijke spelers!

DjVictorF wrote on 19-10-2009 00:10bedankt voor de reacties

!
Lars_J wrote on 19-10-2009 18:56Heerlijk setje zo!!

Esmee wrote on 25-10-2009 10:17Ziet er erg mooi uit!
Hoe is de buildquality van die koptelefoon?
hoppie wrote on 08-11-2009 21:07wat kan je met die usb fuctie van de mixer?
OK we understand you don't like ads (so don't we) but,
Please consider making this website possible by disabling your Ad Blocker.
Or become a Gold Member, they don't see ads.
Create your FREE ACCOUNT now !
Some parts of this website require you to login. Using an account on DJResource has a lot of advantages such as:
Adding Content, getting Notifications, Like content, Downloading and Uploading Images and much more.
Sign Up
Create your account to get involved with the Community