Added by Esmee 
on
14-08-2009 18:26 
Mn 1e set
waarom die foto zo lelijk wordt wanneer hij verkleint wordt weet ik ook niet.
Er achter staat mn Slappa Map.
Nu op de wenslijst:
als eerst een 2e JB system, ik vind deze cd speler gewoon zeer lekker spelen en voor mij hoofd er geen pioneer voor thuis, misschien als ik later 18 ben en meer geld heb, maar nu niet.
als 2e, is de versterker van mn moeder geweest samen met de speakers en zijn ze al meer dan 20 jaar oud heb ik net gehoord, ik dacht zelf aan een jaar of 10-15....
dus dat moet ook ooit vervangen worden, al klinkt het voor zo oud best oke.
Ook moet ik ergens nog een nieuwe koptelefoon, die komt als 2e denk ik.
Al voldoet mijne ook best, alleen hij knelt als de t***s....
ik heb gewoon een groot hoofd


Vote :
Voting only possible for our Members
Create your FREE ACCOUNT now !
Some parts of this website require you to login. Using an account on DJResource has a lot of advantages such as:
Adding Content, getting Notifications, Like content, Downloading and Uploading Images and much more.
Sign Up
Create your account to get involved with the Community
What do you think : Esmee's booth - 08 2009 ??
Vote :
OK we understand you don't like ads (so don't we) but,
Please consider making this website possible by disabling your Ad Blocker.
Or become a Gold Member, they don't see ads. There are 63 Comments
Stefjuuh wrote on 14-08-2009 18:32Zoo, het begin is er! Ik heb die headphone ook, voor op de fiets gekocht, maar ik vind dr echt rukgeluid uit komen, als je goedkoop wil blijven, kijk een keer naar een sennheiser hd-202.
Mooie basic mixer, en een CDspeler waar je nog wel even wat mixjes op kan maken. Welke slappa heb je btw? 160/240? Niet D2i?
Esmee wrote on 14-08-2009 18:36ik heb de 160, en die headphone was nodig voor toen mn iPod oortjes stuk waren en ik dacht dat die iets beter zou zijn voor tijdelijk dan mn blokker oortjes, en dat klopte :P
ik dacht zelf aan of de Hd-205, die ik ook niet zo duur, of reloop dinges die van 55 euro :P die in t wit en zwart en grijs is. (ik wil zwart)
en anders stanton pro-2000
maar ik kijk wel, dit is wel goed zo voor thuis, t interesseert me niet zoveel.
dJORD wrote on 14-08-2009 18:36de mixer heb ik ook, zeer fijn.

cd speler staat er ook mooi bij.
leuke plannen veel sucses daarmee.

@ esmee
toen ik stont te wachten in de winkel heb ik toevallig de reloop hp en stanton hp opgehad,
de stanton was perfect, mooi geluid, lekker licht en zat ook lekker (ik heb ook een groot hoofd)
de reloop daarintegen: het geluid was minder, loodzwaar, en zat lomp
Winston wrote on 14-08-2009 18:39Gefeliciteert, met je 1st Dj gear en veel plezier ermee.
De Stanton DJ PRO 2000 is echt de beste goedkope, al is het ook de duurste in de budget klasse.
Lawrenz wrote on 14-08-2009 18:50Nice hoor, kun je goed het beatmatchen mee oefenen. Prima cd speler lijkt me? Ik heb de CD200's (zonder MP3) gehad, vond ze echt ideaal!
Bouncy wrote on 14-08-2009 18:55je hebt hem eindelijk... en als er eenmaal een begin is...
TranceXX wrote on 14-08-2009 21:39mooi begin.
remixer wrote on 15-08-2009 00:27dit is inderdaad een mooi begin.....dus veel draai plezier

Dolivieira wrote on 15-08-2009 00:36Zo je heb er geen gras over laten groeien. Gelijk opstellen en een kiekje van gemaakt . En toch voor een 3 kanaals gegaan inplaats van een 2. Daar ga je geen spijt van krijgen. Nu op naar de 2de MCD200. dan kan het echte werk gaan beginnen,
Esmee wrote on 15-08-2009 08:34@ JORD
bedankt, dan valt die denk ik af, ik heb geen zin in knellende headphones.
@ Lawrenz
Ja cd speler werkt erg lekker, moet alleen nog even de handleiding in de doos opzoeken hoe je hotcues in het geheugen zelf opslaat, zodat wanneer je de cd er weer in doet die er weer zijn.
Beatmatchen gaat nu inderdaad beginnen.
@ derest,
Bedankt allemaal.
Voor de mensen die zich afvragen hoe ik nu mix.
Zet track A op mn iPod aan, of gewone cd speler (staat niet op de foto maar nu wel naast de mixer)
Track B komt in mn mcd-200. Daarmee mix ik hem in en doe ik de overgang. Dan komt track B die zojuist is ingemixt weer uit cd speler en gaat in mn andere cd speler of wordt aangezet op iPod. en vervolgens gaat t mixen weer verder.
Ik kan wel over een week ofzo een "mix"opnemen,? waarbij ik de losse overgangen vervolgens aan elkaar plak op de computer door gewoon de muziek daar stukje weg te knippen dat die track weer 1 nummer is weetje wel...
sanderk wrote on 15-08-2009 09:37goed bezig? ...!

Dolivieira wrote on 15-08-2009 10:58Geloof me je gaat toch verlangen naar die 2de. Ik denk dat het niet lang meer zal duren.
Thomassz wrote on 15-08-2009 13:34Leuk begin hoor

maar mijn keus was eerder naar een andere cd-speler gegaan.
Ben geen fan van JB-Systems..
Kun je van je Ipod of andere cd-speler die niet op de foto staat BPM aflezen dan? of doe je niet aan beatmixen?? Of gebruik je een andere 'tactiek'?

Esmee wrote on 15-08-2009 13:55@ DJdoliviera,
doe ik nu al

@ thomassz
nee valt geen bpm af te lezen, maar die gebruik ik niet bij beatmixen hoor

ik beatmix zonder bpm meter

gewoon gelijk zetten met pitch van mcd-200, is geen bpm meter voor nodig hoor

edit:
ik vind het trouwens een erg lekkere cd speler, ja ik heb ook met Pioneer gedraait, deze kun je er idd niet mee verglijken, maar ik vind hem erg lekker draaien.
Winston wrote on 15-08-2009 15:12@ djdolivieira : het leuke van deze mixer vindt ik dat de mic gewoon in een line channel is verwerkt. Bij mijn mixers zijn de aparte mic controls er altijd voor spek en bonen.
Esmee wrote on 15-08-2009 17:18ja dat is inderdaad wel handig.
Maar als je een mic erin doet staat hij auto op channel 1
t enige jammere vind ik (dat wist ik al voordat k m kocht) dat de crossfader niet uitgezet kan worden.
Dolivieira wrote on 15-08-2009 17:20Ziet er leuk uit dat reloopje.
SecureDJ wrote on 15-08-2009 18:10Hoe kun je daar nou mee mixen??
Esmee wrote on 15-08-2009 18:33heel makkelijk en dat heb ik al zeker 3 x uitgelegt en minstens 1x in dit topic dus lees het eerst maar even.
edit:
speciaal voor jouu
Dolivieira wrote on 15-08-2009 18:37SecureDJ?@ waarom zou dat niet kunnen dan ze kan toch de eene in de andere mixen ze kan alleen niet terug mixen van de andere naar de eene. Maar ze kan in ieder iets. En we gaan geen mensen af zitten kraken hier.
Ilja wrote on 15-08-2009 18:44Kan je met die JB Systems scratchen ? En waneer komt je 2de ?
Esmee wrote on 15-08-2009 19:06ja kun je mee scratchen, niet dat ik het.
Hot cues werken trouwens erg goed, ik had verwacht dat het voor het geld niet erg snel zou zijn, maar ookal zet ik er 4 in en druk ze allemaal heel hyperactief acchter elkaar in in combinatie mt een loop en cues over verschillende nummers blijft het gewoon zo snel als het moet.
2e komt wanneer ik geld heb, met het gene wat ik over heb kom ik niet zo ver, was nog gisteren ff naar t winkelcentrum geweest, heb nog 55 cent over

Thomassz wrote on 15-08-2009 19:36Vrouwen

Ilja wrote on 15-08-2009 19:59@
ThomasszJe neemt me de woorden uit mijn mond?

Prioriteiten stellen meid.
Esmee wrote on 15-08-2009 20:46waat? ik was gisteren met een vriendin, is toch gezellig? even tarrasje pakken, schoenen kijken.
Ilja wrote on 15-08-2009 21:01Wie een DJ wilt worden moet keuzes maken, ik heb mijzelf een Reis londen door de neus geboort omdat een Cd-speler en mixer voor mij toch belangerijker waren ( terwijl ik het ticket al heb betaald ).
En het mooie is ik heb er geen spijt meer van want het gaat zeer goed en ik heb contacten in hogere sferen opgebouwd.
Dolivieira wrote on 15-08-2009 21:13Daar zit wel een kern van waarheid in Ilja, Maar Esmee blijft een vrouw. Ik wil ook wel eens een nieuwe outfit en soms moet je prioriteiten ook anders stellen niet al mje geld moet je in DJ spullen investeren anders kom je in de problemen mijn vriend, Heb diep in de schulden gezeten omdat ik dat deed dus kijk uit. Meestal investeer ik wel mijn gages in mijn DJ gear en aanverwanten artiekelen. Maar moet er ook mijn auto mee onderhouden, kleren kopen want je kan niet met een valle oude spijkerbroek aan komen of afgetrapte schoenen. Dus het is niet altijd dj voor en na.
Adrien1989 wrote on 15-08-2009 22:21Sommige mensen hebben ook andere dingen in hun leven :P.
Ilja wrote on 15-08-2009 23:45@Adrien1989
wil je soms zeggen dat wij geen leven hebben ?
Adrien1989 wrote on 16-08-2009 00:23Nee, dat is niet wat ik zeg

, ik zeg dat jij je op ??n ding concentreerd, zoals wel meer mensen hier, terwijl er hier ook mensen zijn die ook nog andere bezigheden hebben. De dag dat ik al m'n geld opspaar voor gear moet ook nog komen.
Bouncy wrote on 16-08-2009 11:59Hmm, dan gaat het bij mij dus de verkeerde kant op...
Maareuh... over die crosfader die niet uitgezet kan worden... stekkertje losmaken in de mixer? of gewoon ducktape...
Mixt-Ape wrote on 16-08-2009 12:35Goed begin! En nu zo snel mogelijk het tweede deck

Tekhead wrote on 16-08-2009 13:26leuke startset esmee

Esmee wrote on 16-08-2009 16:01@ adrien
jij snapt hem helemaal

zo goed als al mn geld wordt wel opegspaard, maar niet alles.
@ Bouncy,
tape vind ik beetje zonde, losmaken... ik ben zo iemand dat wanneer ik weet wat ik doe alles wel goed ga.... maar ik heb nog nooit een mixer opengemaakt... dus daar blijf ik lekker af.
Ik heb de crossfader curve nu zo ingesteld op cut dat t nummer alleen zachterwordt helemaal aan t einde... en voorderest er gewoon afblijven en dan gaat alles perfect

@ derest,
bedankt allemaal.
Stefjuuh wrote on 16-08-2009 21:06@ Thomazz, waarom begin je meteen over BPM counters? Ik geef toe, t is wel makkelijk, maar k doe t bijna net zo gemakkelijk zonder..
bambamstudio wrote on 16-08-2009 21:29echte DJ's kunnen het zonder.....
Ilja wrote on 16-08-2009 21:30met vinyl is het extra k*t als je geen BPM counter op je mixer hebt.
Dolivieira wrote on 16-08-2009 21:41Vroeger had je geen BPM counter. Dus wat Bambam zegt is waar. Als het er op zit is altijd makkelijk. Kan je de pitch gelijk in de buurt zetten. maar bpm counters moet je niet altijd vertrouwen. daarom is het altijd goed dat je kan mixen zonder er naar te kijken.
Esmee wrote on 16-08-2009 21:50ik kijk er niet eens naar...
ben begonnen met draaien bij een vriend met een dubbele cd speler van denon... denk maar niet dat die loops of effecten hebben... en al helemaaaaal geen BPM counter.
diezelfde vriend heeft nu 2x cdj-800... hij gebruikt de BPM ding nu echt te veel... en t gaat scheef lopen na meer dan 30 sec... gewoon omdat het niet precies genoeg is.
Dus ik leer gewoon mixen zonder

Ilja wrote on 16-08-2009 21:53Heb altijd er de BPM counter vertrouwd en die heeft mij nooit in de steek gelaten, maar ik kan wel horen of de plaat wel inpast of niet, ( dat is vaak niet zo ook al hebben de platen hetzelfde BPM ).
Dolivieira wrote on 16-08-2009 22:31Bij sommige platen, Zet er veel bass geluiden slaat te soms op een dubbele of naar 170 terwijl die 128 is dus het is niet altijd betrouwbaar kijk maar op je DJM
RemcoV wrote on 16-08-2009 22:36Toen ik begon met draaien keek ik standaard naar het bpm.
Nu ga ik eerst matchen en kijk na 20 seconden of ik gelijk had.
9 vd 10 keer klopt het

BPM is redelijk betrouwbaar, maar zoals djdolivieira al zegt het kan soms zijn dat hij niet klopt doordat de bass dubbel slaat.
RemcoV wrote on 16-08-2009 22:36Toen ik begon met draaien keek ik standaard naar het bpm.
Nu ga ik eerst matchen en kijk na 20 seconden of ik gelijk had.
9 vd 10 keer klopt het

BPM is redelijk betrouwbaar, maar zoals djdolivieira al zegt het kan soms zijn dat hij niet klopt doordat de bass dubbel slaat.
Adrien1989 wrote on 17-08-2009 00:13@Ilja en Remco:
BPM counter is totaal niet te vertrouwen, vaak liggen platen gelijk terwijl de counter van deck 1 op 127 staat en de counter van deck 2 op 128. Heb ik het uiteraard niet over habbiwabbie counters, maar die van cdj mk3'tjes.
Verder is het bpm van plaat 1 en plaat 2 tot op het 2e getal achter de komma gelijk als hij goed gematched is, dus hoe kunnen je platen ooit altijd gelijk lopen als je met de counter platen gelijk legt, en dan doel ik op de uitspraak van Ilja, moet je mij toch eens uitleggen hoe jij dan wel niet op die counters van je vertrouwen kunt.
Waarvoor de counters er dan wel zitten. De counters zijn bedoelt als richtlijn, voordat je gaat beatmatchen zet je deck 2 op hetzelfde bpm als deck 1, dan kijk je er niet meer naar en dan ga je beatmatchen, 9,9 vd 10x zit je dus al in de buurt en hierdoor kan je wat makkelijker, lees sneller, matchen.
Vind je dat je platen altijd mooi gelijk liggen als je de bpm matched, meer oefenen. Lukt het niet om te matchen zonder counters, ook meer oefenen

.
Dolivieira wrote on 17-08-2009 01:41Ik gebruik zo ook hoe jij zegt en daar na is het fijn pitchen, ook ik heb wel is gemerkt dat het wel eens voor komt dat er een 127 staat en de andere op 128.
Adrien1989 wrote on 17-08-2009 01:43Ja precies, dat is het deel preciesie, het tweede getal achter de komma, wat dat apparaat niet heeft. Heb wel ervaren dat wanneer je de counters op deze juiste manier gebruikt je erg snel gehecht aan ze raakt :P.
valdisd wrote on 17-08-2009 10:42I started with one cdj to.

Dolivieira wrote on 17-08-2009 10:56Zo zie je maar weer dat je niet de enige ben die met een speler start. En ik denk nog vele andere. volgens mij was ik toen die tijd ook met een Platenspler begonnen.
Esmee wrote on 17-08-2009 13:05nou das mooi

t gaat best zo ik vermaak me heerlijk iig.
maar ik wil wel graag een 2e erbij. alleen al vanwege het feit dat ik op mijn oude cd speler niet kan zien hoelang de track nog duurt.
TheDutchDecks wrote on 17-08-2009 17:46volgens mij kan dat wel op de oude pioneer cd speler van mij moet ik ff nakijken voor je.
maar zal binnekort wel ff een keertje komen testen, neem ik men CDJ-400 ook wel mee.
maar?was die kabel nog goed die ik erbij had gedaan of niet ?
Helixon wrote on 18-08-2009 10:35Mooie booth Suc6 met je verdere plannen

Esmee wrote on 18-08-2009 12:51thnx
Bouncy wrote on 20-08-2009 00:36BPM counter? kan iemand mij uitleggen wat je daarmee moet? Tegen de tijd dat de counter weet hoe veel BPM het nummer is, ben ik al 3 nummers verder ofzo (overdreven..) ... kansloze dingen... als het nou zou werken... okee...
Gery wrote on 20-08-2009 11:04de eerste bpm counter die precies werkt moet je mij nog tonen!
bij house en dance werken die nog redelijk OK, maar begin eens met urban of R&B en je krijgt direct de meest uiteenlopende bpm's...
zelf de bpm meter op m'n traktor scratch en djm800!
Wat ik wel durf doen is tijdens het power mixen even kijken om een indicatie te hebben, maar ik ga altijd manueel pitchen en op het gehoor gelijk stellen

T_G wrote on 22-08-2009 17:08Leuk boothje lijkt
sparen voor de 2de cd speler denk?
Convert wrote on 23-08-2009 23:39Daar is die dan je eerste set!
Ik heb trouwens een uitgebreide MCD200 te koop alleen dan van Dap >
Klik!In ieder geval veel succes

Bouncy wrote on 27-08-2009 16:40Mooie booth hoor, liefje!
RiX wrote on 10-10-2009 19:30Kijk, dat is het begin. En nu lekker bezig gaan. Een update komt vanzelf als je er meer geld en energeie in wilt stoppen. Ik ben begonnen met een dubbeldekkie van Akyijama en een mixer van Sync (goedkoop op PA-beurs)... alles is dus mogelijk :D
Over je vraag van resterende tijd zien op je gewonen cdspeler. Zit er niet een knopje 'time' op? Dan zou je dus de rest van de tijd moeten zien. Het is wel zo dat je per cd weer die knop moet indrukken, omdat zo'n apparaat standaard de verstreken tijd toont.
Esmee wrote on 10-10-2009 21:59nee die heeft geen resterede tijd knopje. Die cd speler komt uit het jaar nul. Het prijsstickertje zit er nog op. Met de hand geschreven :P 89 gulden.
maar iig. Het gaat zo wel goed hoor. Ik ben bezig met een mix, het is wat meer werk met 1 cd speler, maar het lukt

RemcoDelst wrote on 09-02-2010 04:19hee esmee ik zou gaan voor de stanton dj pro 2000 ik heb hem ook pas hij bevalt echt super mij interesserde het ook niks maar nu zeker wel ik zou? voor die gaan
CopainsDeluxe wrote on 09-02-2010 07:28Leuke cd speler ! Heb dezelfde :P
En voor een nieuwe HP ...
De Denon Hp-700 is ook zeer goed !
Ik heb hem zelf nu meer als een jaar, en hij is niet stuk te krijgen !
raindance-rob wrote on 29-09-2010 19:17i had a pair of those headphones years ago & their rubbish. poor sound quality & the headband broke
OK we understand you don't like ads (so don't we) but,
Please consider making this website possible by disabling your Ad Blocker.
Or become a Gold Member, they don't see ads.
Create your FREE ACCOUNT now !
Some parts of this website require you to login. Using an account on DJResource has a lot of advantages such as:
Adding Content, getting Notifications, Like content, Downloading and Uploading Images and much more.
Sign Up
Create your account to get involved with the Community