Show VincentG's Booths - Djsets ordered by User chosen, Date added

 VincentG's DJ-Booth

Added by VincentG Flag on 01-07-2008 12:47

Enlarge : VincentG's DJ-Booth

Mijn eerste booth. Na lang piekeren en een testsessie toch voor vinyl + timecode gegaan en bevalt me erg goed.
Voorlopig doe ik het met een Aiwa stereo-set en Philips headphone, die hun werk nog best prima doen.

Staat nu niet ideaal, zo voor mijn pc en net iets te laag. Maar moet nog een ander meubel komen, waar tv of gear naar verhuisd.
De set komt uiteindelijk te werken met mijn Macbook ipv de pc, zodat ik de pc weer voor dagelijkse werkzaamheden / werk kan gebruiken.

PS: Sorry voor brakke pics. Mob phone cam is niet bepaald kwalitatief goed te noemen en batterijen van digicam waren leeg. In nieuwe situatie zal ik betere pics maken.

PS2: Fijn, blijf een Duits vlaggetje bij mijn naam houden. Zal IP op werk wel als een Duits IP herkennen ofzo, terwijl ik toch echt aan andere kant van het land woon/werk.  Thuis heb ik volgens mij wel een NL vlaggetje. Cry

Vote :   

Voting only possible for our Members

Create your FREE ACCOUNT now !

Some parts of this website require you to login. Using an account on DJResource has a lot of advantages such as:
Adding Content, getting Notifications, Like content, Downloading and Uploading Images and much more.

 Sign Up

Create your account to get involved with the Community

 

What do you think : VincentG's DJ-Booth ??

Vote :   


There are 19 Comments

Flag Xtremer wrote on 01-07-2008 12:51
Leuk setje hoorWinking my eye
Flag Roov wrote on 01-07-2008 13:21
Netjes man!
DeteqBoy wrote on 01-07-2008 17:24

Die mixer zie je niet zo vaak, is die een beetje lekker? ziet er verder strak uit :D

Flag fisted wrote on 01-07-2008 17:38

netjes! kompact maar ziet er wel zeer leuk uit!

Flag Convert wrote on 01-07-2008 17:39
Als begin booth direct traktor scrath, nice!! En macbookje erbij helemaal top, indd nog ff andere meubel Winking my eye
bastianhecker wrote on 01-07-2008 17:43
ziet er goed uit man!
Flag RuudV wrote on 01-07-2008 18:52
Netjes zoo!! Winking my eye fijne werkhoogte?
Flag VincentG wrote on 01-07-2008 19:31
Ben zeer positief te spreken over de mixer.
Klein minpuntje zijn de cue buttons, maar dat zal een kwestie van wennen zijn.
Werkhoogte is iets te laag. Moet nog even kijken of er een andere meubel voor kan komen. Die komt dan ipv kledingkast, die eerders de kamer uitgaat. Het is wel te doen, maar iets hoger zou wel prettiger zijn.
DeteqBoy wrote on 01-07-2008 21:25
ja ik heb ook last van dat het net iets te laag staat, op geven moment vind je rug dat niet zo leuk meer :P
Flag Phenix wrote on 01-07-2008 22:27

nice gear alleen zoals je al van plan bent zou ik idd je tv of gear op een ander meubel plaatsen, mar het ziet er nu wel mooi uit zo met die 2 schermen. Waar gebruik jij ze eigenlijk voor ?

Flag Freddies wrote on 01-07-2008 22:33
Oew lekker setje Happy, laughing
Flag VincentG wrote on 01-07-2008 22:41
Gebruik 1 scherm nu voor TS. Vind TS op 2 schermen niet echt lekkerder werken. Middelste box bovenaan zit dan half op de ene en half op de andere scherm.

Gebruik de schermen normaal voor webdevelopment (photoshop/ftp prog/code prog/office etc). Wel ideaal. Op werk heb ik een breedbeeldscherm, maar vind dual monitor stuk prettiger.

Vanavond een uurtje oid gedraaid en had al last van mijn nek.
Flag Rowan wrote on 01-07-2008 23:08
Chill zo toch:D
Flag Adrien1989 wrote on 02-07-2008 00:58
Vestaxmixer is liev...
Flag Ashley wrote on 04-07-2008 17:00
netjes hoor!
vraagje wtf is dat op jouw rechterbeeldscherm Cry?
Flag Ashley wrote on 04-07-2008 17:00

edit: sorry dubbelpost

Winston wrote on 04-07-2008 17:19
Dat ding op je rechter monitor ziet niet goed uit. En waarom 2 monitors? Maar wel mooie set up, en super gear.
Flag LouisCasper wrote on 05-07-2008 02:18
Netjes!
Met die 2 beeldschermen enzo!Winking my eye
Flag VincentG wrote on 05-07-2008 17:57
Op rechter scherm zie je een stukje van de volgende wallpaper, plus wat blur, om er een leuke dual monitor wallpaper van te maken: http://www.phungshui.ca/blog/wp-content/uploads/2008/04/mandolux-mykong-a-1440-300x187.jpg.
Op linker scherm zie je de ogen/neus, en dit wel scherp.

@ Winston: Zoals eerder aangegeven, 2 monitors is voornamelijk voor webdevelopment. Traktor Scratch draait nu nog even op deze PC, maar komt op Macbook te draaien. 2 Schermen voor TS is ook niet nodig (kan wel).

Vandeweek zijn ook m'n nieuwe Ortofon Concorde (silver) elementen binnen gekomen. Binnenkort er eens opzetten en toonarmen opnieuw afstellen.

Nieuwe meubel zal ook ergens in de vakantie komen.

Moet nog een gratis headphone krijgen, maar die is verdwaald bij de TNT, dus geen idee wanneer ik die kan verwachten. Huidige Philips headphone is ook niet verkeerd, ware het niet dat de plug ervan is afgebroken, omdat ik weer eens aan snoer bleef haken. Moet daar eens snel een nieuwe 3,5mm plug op solderen (zonder hp mixen is niks) en dan eventueel nog eens kijken voor een goede headphone met kruldraad.
Create your FREE ACCOUNT now !

Some parts of this website require you to login. Using an account on DJResource has a lot of advantages such as:
Adding Content, getting Notifications, Like content, Downloading and Uploading Images and much more.

 Sign Up

Create your account to get involved with the Community


77 Users online: 19 Guests (58 Unknown)
Pages generated today : 62.484
Most visitors online this month : 361
Lifetime Pageviews since 2003 : 238.173.097