Hilde's DJ-Booth

Added by DJHilde Flag on 07-05-2008 11:41

Enlarge : Hilde's DJ-Booth

Dit is dus mijn beginners booth, hoop dat ik van 't zomer met m'n zomer baantje een 2e numark axis 4 kan kopen.. Dan komt er als 't goed is ook een nieuw hp (Reloop RH-3500 Pro Ltd. White), want deze is echt bagger!
Maar tot die tijd; sparen, sparen en oefenen op beatmixen.. Met 1 axis..


p.s Verder heb ik ook nog 'n laptop er bij staan, om mixjes op te nemen..

Vote :   

Voting only possible for our Members

Create your FREE ACCOUNT now !

Some parts of this website require you to login. Using an account on DJResource has a lot of advantages such as:
Adding Content, getting Notifications, Like content, Downloading and Uploading Images and much more.

 Sign Up

Create your account to get involved with the Community

 

What do you think : Hilde's DJ-Booth ??

Vote :   


There are 12 Comments

bastianhecker wrote on 07-05-2008 11:52
en toch de mixer gekocht:D! ben je er blij mee? mag ik vragen waarom je eerst 1 tweaklizer hebt gekocht en nu dus nog voor een axis moet gaan sparen? Leuk setje helemaal met de 2e axis 4!
Flag Adrien1989 wrote on 07-05-2008 11:58
Je hebt aan een ander kanaal nog een huistuinkeuken cd speler gezet, en zo oefen je het beatmatchen?
Flag Rowan wrote on 07-05-2008 12:10
Ja Mooie set maar beetje lastig mixen met een effect ding en een cd speler maar hopelijk komt snel die twee axis suc6Winking my eye
Flag DJHilde wrote on 07-05-2008 12:33
@bastianhecker, ja dat was de schuld van de verkoper!! grrr, ik was in die tijd nog niet echt goed geinformeerd, en wou dus een tabletop kopen, toen heeft de verkoper mij deze aangesmeer': 'je kan er precies 't zelfde mee!!' Niet dus, maar ja, dat wist ik toen nog niet CryHEEEEL DOM ik weet 't :P

@ Adrien1989, ja, ik zet gewoon 'n nummer op kanaal 2 op de 'huistuinenkeuken-cd speler' en dan probeer ik die met de numark in te mixen.. Zo kan ik toch alvast oefenen zonder dat ik een volledige set heb..
Flag MoXeGy wrote on 07-05-2008 12:51
kan gebeuren, gewoon djresource uitpluizen en het zal je niet meer voorkomen Winking my eye
leuke set en op naar de 2e cd speler!
bastianhecker wrote on 07-05-2008 14:12

@hilde dat doe ik nu ook heb ook maar 1 cdj800 en 1 mixer:P nouja zullen je skillz wel beter van worden:P.

DJADMIN wrote on 07-05-2008 17:26
Leuke start Winking my eye

en de reloop HP kan ik je echt aanraden ; heb m zelf ook, is een super ding :D word alleen wat snel vies, maar ach :P
Flag Xtremer wrote on 08-05-2008 09:21
Leuke beginnerset. Alleen ben ik niet zo te spreken over de Reloop HP... Hij word snel vies en hij is naar mijn mening erg groot op je hoofd. Maarja het gaat natuurlijk om het geluid!
Flag wizkid wrote on 09-05-2008 17:06
leuk! tweakalizer is het geld wel een beetje waard ofniejConfusedConfused ik heb em ook en ik vind hem toch wel aardig voor zijn geld!
Flag DJHilde wrote on 09-05-2008 21:01
Ja, voor die prijs is 't zeker niet gek!! 'n echte aanrader voor iemand die goedkope fx zoekt!
Flag Berbo wrote on 09-05-2008 22:05
haha grappig, ik heb precies hetzelfde... ook maar 1 axis en een mixer, en maar proberen om die ene goede overgang te maken :P
EDIT:
maar nu heb ik er 2 Cry
Flag Convert wrote on 10-05-2008 17:40
Leuk om op te beginnen hopelijk heb je snel je 2de axis:P
Create your FREE ACCOUNT now !

Some parts of this website require you to login. Using an account on DJResource has a lot of advantages such as:
Adding Content, getting Notifications, Like content, Downloading and Uploading Images and much more.

 Sign Up

Create your account to get involved with the Community


95 Users online: 12 Guests (83 Unknown)
Pages generated today : 51.167
Most visitors online this month : 361
Lifetime Pageviews since 2003 : 238.161.780