Show Phenix's Booths - Djsets ordered by User chosen, Date added
Added by Phenix 
on
14-04-2008 16:48 
hallo allemaal,
Dit is mijn beginnersbooth en ik ben er erg blij mee.
Heb laatst de denon binnen gekregen en en had hem kleiner verwacht, maar dat valt me reuze mee en ik vindt een zeer goede speler (niks sleutelhanger), alleen het jogwheel is soms wat lastig om mee te scratchen, maar ik heb er geen problemen mee. Links van mijn booth staat nog een keyboard (een Casio CTK-120), maar die gebruik ik alleen maar om af en toe wat nummers op te spelen (is geen midi-keyboard) en komt binnenkort nog een 2e denon bij en mss nog een midi-keyboard.
Binnenkort wordt mijn meubel ook nog in de mooie kleur zwart geverfd.
Toekomstplannen:
1. 2e denon dn-s1000
2. midi- keyboard
3. PA-speakers
4. (uitbreiden met licht)

(foto's zijn klikbaar)
Vote :
Voting only possible for our Members
Create your FREE ACCOUNT now !
Some parts of this website require you to login. Using an account on DJResource has a lot of advantages such as:
Adding Content, getting Notifications, Like content, Downloading and Uploading Images and much more.
Sign Up
Create your account to get involved with the Community
What do you think : Phenix's DJ-Booth ??
Vote :
OK we understand you don't like ads (so don't we) but,
Please consider making this website possible by disabling your Ad Blocker.
Or become a Gold Member, they don't see ads. There are 19 Comments
no-rush wrote on 14-04-2008 16:50Denontje gekocht

mooi begin
bastianhecker wrote on 14-04-2008 17:19ja leuk begin! ook vette mixer en als je nog een denon hebt ben je al aardig op weg! je mixer is trouwens mooi ingebouwd:D. veel plezier ermee!
justjustin wrote on 14-04-2008 17:22begint idd al ergens op te lijken....
daar zal je vast wat uurtjes mee opvullen

Phenix wrote on 14-04-2008 17:30ja dat zal zkkr wel lukken hiermee en dat inbouwen was nog wel ff een klusje want het gat was eerst een beetje te klein en toen moest moest ik wel weer ff vijlen om het mooi te krijgen, maar het is gelukt en er komt binnenkort een mooie zwarte laag verf overheen :P
Flexii wrote on 14-04-2008 18:00denon altijd een goed begin

,, kun je ook gelijk een flinke tijd mee vooruit, en mixer heb je ook mooi ingebouwd
DJADMIN wrote on 14-04-2008 18:12Let maar op ; je zal zéér binnenkort de drang krijgen om toch een 2e dns te kopen. Super zijn die dingen één van mn beste aankopen die ik ooit gedaan heb !
leuke booth, nu doorbouwen 1
Twello wrote on 14-04-2008 18:27Mooie booth

ik zou alleen voor de 2e voor een DN-S1200 gaan, dan heb je ook nog usb erbij

Xtremer wrote on 14-04-2008 19:54Ziet er netjes uit! Ik zou als ik jou was voor de nieuwe DNS-1200 gaan als 2e speler. Kan een aantal dingen meer dan de 1000. Succes ermee.
Phenix wrote on 14-04-2008 19:56bedankt voor de reacties,
Alleen deze speler heeft al een aantal dubbele functies, ik weet er al een hele boel, maar de 1200 is nog drukker en nog meer dubbele functies, maar kan dan wel weer meer :P
Phenix wrote on 14-04-2008 19:59@ DJadmin: die drang is er nu al, want die andere cd-speler gebruik ik eigenlijk al niet meer en als je ze gelijk wilt brengen, lukt dat niet echt want je dan moeilijk pitchen op een speler zonder pitch en natuurlijk makkelijker op een plaatje klaar te zetten, want je hebt wel een 'next track' functie, maar die is ook niet altijd even soepel enzo.... :D
Convert wrote on 14-04-2008 20:47Leuk setje om mee te beginnen hopen dat je snel je andere denon binnekrijgt :D
Ywe wrote on 15-04-2008 08:43goh ik ou het lekker wit houden joh.... staat mooi fris.

JollyJunkie wrote on 17-04-2008 20:26Voor begin DN-S1000 gkocht net zoals ik :D Ik he alleen een ff wat slechtere mixer DJX-700 
Berbo wrote on 17-04-2008 21:15idd, geeft wel een mooi contrast met je denon's.
een blackfire zou hier ook niet misstaan :D
Phenix wrote on 18-04-2008 13:42@ All: Bedankt voor de reactie's
@ Beerbo: Alleen toen ik deze mixer had gekocht, was de blackfire nog niet uit.
Nandi wrote on 20-04-2008 12:11 op naar de volgende denon !

Roov wrote on 07-05-2008 21:13Je mixers is idd gaaf ingebouwt, mooi begin!
DTwisted wrote on 21-07-2009 21:47haha zeker grappig want ik wil zo'n setje ook precies kopen !
OK we understand you don't like ads (so don't we) but,
Please consider making this website possible by disabling your Ad Blocker.
Or become a Gold Member, they don't see ads.
Create your FREE ACCOUNT now !
Some parts of this website require you to login. Using an account on DJResource has a lot of advantages such as:
Adding Content, getting Notifications, Like content, Downloading and Uploading Images and much more.
Sign Up
Create your account to get involved with the Community