Added by Basz-Line 
on
02-10-2007 18:20 
zo... deze week best veel gebeurd, 2 platenspelers + tonar banana's erbij, nieuw mengpaneeltje erbij. Ben er best wel trots op, en moet je nagaan waar ik een jaartje geleden mee speelde ( dvd speler + ander huis-tuin-keuken spul. ook de nodige platen zijn al binnen, al zijn het er niet zo veel (20). Maar vinyl is het echte werk!
Dj Basz-Line
DJ Gear in use
1x gemini ps 626 pro
2x numark tcd05
2x kam draaitafels
2x tonar banana
hq power versterker
audiosonic monitoren
Show Basz-Line's BoothsVote :
Voting only possible for our Members
Create your FREE ACCOUNT now !
Some parts of this website require you to login. Using an account on DJResource has a lot of advantages such as:
Adding Content, getting Notifications, Like content, Downloading and Uploading Images and much more.
Sign Up
Create your account to get involved with the Community
What do you think : Boothupdate ??
Vote :
OK we understand you don't like ads (so don't we) but,
Please consider making this website possible by disabling your Ad Blocker.
Or become a Gold Member, they don't see ads. There are 16 Comments
Cyspoz wrote on 02-10-2007 21:48Wel leuke DJ-Booth deze. Ik zie namelijk allemaal vrij onbekende merken en apparatuur voor mij. Volgens mij maar weinig mensen hier op DJ-Resource met deze spullen.
Verder heb je zekers een leuke Booth, je kan er alle kanten mee uit door zowel Vinyl als CD te kunnen draaien. Je mixer is alleen 3 kanalen als ik het goed heb gezien, klopt dat? Dus dat is op één kanaaltje schakelen?
Basz-Line wrote on 02-10-2007 21:48@ B-Tonic
zal wel lukken hoor!

@ luxx
haha ze waren 1 euro per stuk bij recess

@ cyspoz
klopt, ik moet overschakelen... maar van een kanaaltje omzetten word ik neit moe
Luxx wrote on 02-10-2007 21:43best weinig vinyl en dan tussen haakjes zetten "20" lijkt me toch best veel voor meteen te hebben?
B-Tonic wrote on 02-10-2007 19:27Best fijne set, ben ook met deze mixer begonnen, maar toch snel overgeschakeld op reloop RMX-40 DSP omwille van de extra functies. Zeker niet slecht als beginnersset. Geniet ervan!
DEGEE wrote on 03-10-2007 21:40wat wordt je volgende aankoop
voor de rest nette booth!
Basz-Line wrote on 03-10-2007 17:18@luxx
het merk is iets van KAM ofzo

en het zijn belt drive's, maarja nooit met direct drive gedraaid, dus kan ik het ook niet missen! Maar ik vindt het negatieve erover ook wel overdreven, ze doen het gewoon goed.
BryanB wrote on 03-10-2007 09:46Ja daar ben ik ook wel benieuwd naar.
Erg leuke beginners-set. Zoals het welbekende spreekwoord luidt; op een oude fiets moet je het leren.
Luxx wrote on 03-10-2007 09:37wat zijn eigenlijk de specs van je draaitafels? zijn gewoon oem spelers ofzo?
djfuse wrote on 05-10-2007 08:59mooi setje

welke mixer ga je kopen

Basz-Line wrote on 05-10-2007 13:47@ degee
denk dat het een dubbelaartje wordt, ivm onze drive in show, hebben namelijk al een dubbelaar, maar we zouden er graag nog 1 bij hebben.
(mijn neef en ik hebben een drive in show, hij heeft ook dj gear)
@ djfuse
een nieuwe mixer zal nog even op zich moeten laten wachten denk ik
edit
-----------------------------------------------------------------------------------------------
@ djfuse
denk dat je mijn tekst verkeerd had begrepen, heb al een ander mengpaneel nl; deze
Xtremer wrote on 07-10-2007 08:59Leuke beginnersset!

Heb zelf ook dat mengpaneeltje gehad

Heb je een site van de drive in show? ben wel benieuwd.
DJ Xtremer (
www.djxtremer.nl)
Basz-Line wrote on 07-10-2007 09:44@ Dj Extremer
Aan de site wordt druk gewerkt, we hadden hiervoor wel een site, maar deze oogde niet proffessioneel genoeg.
btw, je site ziet er mooi uit!
djfuse wrote on 07-10-2007 10:38sorry had dit niet gezien

(dacht dat het dezelfde was)
McBany wrote on 27-10-2007 17:02
Best aardig!
Ik zou alleen die cd spelers verkoopen en eentje met scratch en eche etc voor kopen dan heb jij eigenlijk alles wat je nodig hebt
Basz-Line wrote on 27-10-2007 18:02@ mcbany
tja... maar daar heeft niet iedereen geld voor he
En als ik 2 cd spelers verkoop, en er 1tje bijkoop kan ik niet beatmatchen, laat staan fatsoenijk draaien.
OK we understand you don't like ads (so don't we) but,
Please consider making this website possible by disabling your Ad Blocker.
Or become a Gold Member, they don't see ads.
Create your FREE ACCOUNT now !
Some parts of this website require you to login. Using an account on DJResource has a lot of advantages such as:
Adding Content, getting Notifications, Like content, Downloading and Uploading Images and much more.
Sign Up
Create your account to get involved with the Community