DJ-Booth-01

Added by Cyspoz Flag on 19-09-2007 21:40

Enlarge : DJ-Booth-01

Dit is mijn eerste echte DJ-Booth. Ik had hiervoor alleen de mixer met een normale cd-speler en diskman. Daarmee kun je leuk overgangen oefenen en dat doen wat je als iedere beginnende DJ doet.

Met de DAP 900-D kun je serieus mixen. Doordat de speler muziek doet instarten vanuit zijn anti-shock buffer is de reactie tijd >4 ms. Zelfs naadloos loopjes leggen real time zoals dat mogelijk is met een Pioneer CDJ-1000 is één van de opties. Met andere woorden ik ben hier super tevreden mee.

De mixer is zeer goed en afkomstig uit het gulden tijdperk.Happy, laughing Lekkere EQ die vrij diep gaat en daardoor goed kan killen. De knoppen en bediening zijn erg prettig werken en de mix mogelijkheid op mijn koptelefoon vind ik ideaal.

De koptelefoon is gewoon voor mij de beste die er is. Via andere mee in aanraking gekomen en na eenmaal op gehad te hebben was ik meteen verkocht. Hij is duur, maar je koopt voor mijn gevoel echt waar voor je geld. Super ding dus!

DAP 900-D close-up
McCrypt DJ-7 Mixer close-up

Deze DJ-Booth is achteraf opnieuw bij elkaar gezet om te laten zien waar ik mee ben begonnen.

DJ Gear in use
McCrypt DJ-7
DAP 900-D
Sennheiser HD 25-1

 Show Cyspoz's Booths
Vote :   

Voting only possible for our Members

Create your FREE ACCOUNT now !

Some parts of this website require you to login. Using an account on DJResource has a lot of advantages such as:
Adding Content, getting Notifications, Like content, Downloading and Uploading Images and much more.

 Sign Up

Create your account to get involved with the Community

 

What do you think : DJ-Booth-01 ??

Vote :   


There are 5 Comments

Flag Luxx wrote on 20-09-2007 09:30
zoo je hebt gelijk je hele geschiedenis gepost :P
Flag LaMalediction wrote on 20-09-2007 17:41
ja is leuk om mee te beginnen

nu nog sparen voor het echte werk
Flag Cyspoz wrote on 20-09-2007 21:46
@LaMalediction:
Dit is geschiedenis, als je doorklikt naar de volgende booth richting nummer 4 dan zul je zien dat wat jij het echte werk noemt er al is. Bovendien was dit voor mij trouwens het echte werk al omdat je hier bijna alles mee kan.
Flag djfuse wrote on 21-09-2007 18:57
leuke beginersetCry. die hp is echt topCryCry
Flag Cyspoz wrote on 22-09-2007 19:21
De HP is eigenlijk het duurste stukje op de foto Happy, laughing
Create your FREE ACCOUNT now !

Some parts of this website require you to login. Using an account on DJResource has a lot of advantages such as:
Adding Content, getting Notifications, Like content, Downloading and Uploading Images and much more.

 Sign Up

Create your account to get involved with the Community


81 Users online: 24 Guests (57 Unknown)
Pages generated today : 13.988
Most visitors online this month : 361
Lifetime Pageviews since 2003 : 238.193.857