Added by thomaz 
on
11-06-2007 18:52 .jpg)
Dit is mijn eerste set.
Ik ben er super trots op, want ik heb er lang op moeten sparen
De apparaten zitten nu een kist van prodjuser
Met deze spullen ben ik van plan binnekort te gaan draaien!
Ben benieuwd wat jullie er van vinden...
DJ Gear in use
Pioneer CDJ 200
Numark dmx-06
Pioneer CDJ 200
Stanton pro 3000
Vote :
Voting only possible for our Members
Create your FREE ACCOUNT now !
Some parts of this website require you to login. Using an account on DJResource has a lot of advantages such as:
Adding Content, getting Notifications, Like content, Downloading and Uploading Images and much more.
Sign Up
Create your account to get involved with the Community
What do you think : eerste-DJ-Booth ??
Vote :
OK we understand you don't like ads (so don't we) but,
Please consider making this website possible by disabling your Ad Blocker.
Or become a Gold Member, they don't see ads. There are 24 Comments
Bastian wrote on 11-06-2007 18:57Zo lekkere set man om mee te beginnen!:D
Luxx wrote on 11-06-2007 19:09ja tof setje man. alleen rare hoek van de foto ik kan de mixer niet echt zien.
je hp gaat het trouwens niet lang volhouden. je had beter de 2000 kunnen nemen. ik hoor constant klachten over dat ding
Vibemaster-D wrote on 11-06-2007 19:55lekker maat CDJ's maat welk effect vind jij het leukst?
nonkelwulle wrote on 11-06-2007 20:02nu nog de juiste muziekkeuze
jannickv wrote on 11-06-2007 20:43leuke spelertjes hé
heb ook 1 staan
ik persoonlijk vind jet het leukste effect dan wah en dan zip
RenéKuppens wrote on 11-06-2007 21:43Zeker leuk setje om mee tebeginnen veel plezier er mee

Code-Y wrote on 12-06-2007 10:57that looks, well. pretty nice!
mooi man! 10x zo goed als waar ik mee ben begonnen (ik durf het niet meer uit te spreken of te typen =P het is TE beschamend hahaha grapje!)
keep going!
thomaz wrote on 12-06-2007 16:28hahah bedankt voor de reacties!!
@ Luxx die van mij gaat niet kapot en ik heb er ook nog geen klachten mee , ik doe er heel voorzichtig mee

@ Vibemaster-D ik vind ze allemaal wel leuk maar ik denk dat ik de WAH kies en daarna ook de ZIP
@ nonkelwulle hoezo juiste muziekkeuze? ik snap niet zo goed, voor het draaien op feestjes?
DNR wrote on 12-06-2007 17:06vette set
bass-traxx wrote on 12-06-2007 19:12is het een goede mixer had hem al eens zien staan wou weten of hij goed is of niet

nice gear en zeker voor je eerste booth :d
D-wan wrote on 12-06-2007 19:40Hele mooie eerste set kerel !
Hoe lang ben je nu eigenaar van deze set ?Anders hoor ik het wel als er binnenkort feestjes zijn in Heesch en omstreken

.
Grtz. D-wan
Jer wrote on 13-06-2007 08:02Lkkr setje! Dxm 06 ook gehad toch voor het geld een geweldig en compact mixertje! Wat vind jij erven?
thomaz wrote on 13-06-2007 15:28@ Jer goede mixer inderdaad voor het geld genomen hij werkt goed en is overzichtelijk dus handig te gebruiken
@ D-Wan ik heb deze set nu bijna een jaar. ben nou aan het sparen voor boxen en dan kan er ergens een feestje komen in heesch en omstreken!

Luxx wrote on 14-06-2007 13:34@thomaz
nonkelwulle heeft het over je muziek keuze. je hebt het jumpstyle logo als avatar en jumpstyle vinden we over het algemeen niet zo heel leuk
johnn wrote on 14-06-2007 15:48Hej,
mooie booth man,
maar waar woon je ergens in heesch, ben ook een Heeschenaar NL,,
anders meld me ff aan op msn >> jon@introweb.nl
thomaz wrote on 14-06-2007 16:25@ luxx
oh! Ik hou van heel veel stijlen van nederlands tot dance en ik vond het plaatje gewoon mooi !
@ Johnn ik zal je wel eens toevoegen
jeroeni wrote on 14-06-2007 17:00hele mooie set mooie cd spelers en een lekkere mixer ik heb er ook op gedraaid en ik vond voorzover ik hem had geprobeer lekker werken (mischien 10 min. gebruikt maar toch.
hoe is die stanton want bij de webshop waar ik dingen koop zeggen ze dat deze hp een zwakke constructie heeft en snel kapot gaat maar wel een lekker geluid heeft.
ik zou graag jou mening hierover willen
thomaz wrote on 15-06-2007 14:55Hee jeroeni
Dank je wel, ik vind de stanton een hele fijne koptelefoon. Ik merk er niks van dat die kapot gaat en ik vind het wel een een goede constructie en heel goed geluid komt eruit
djfuse wrote on 15-06-2007 15:03vet set!
zeker om mee te beginnen

Ghost-Andries wrote on 17-06-2007 13:06mooie beginners set

en ben jij tevreden over de cdj-200?ik wil deze misschien ook kopen.

DJ_Sintec wrote on 18-06-2007 15:48overzichtelijke mixer? ik zou net denk dat vanaf dat men aan effectenmixers begint dat het al moeilijker is om een overzichtelijke mixer te hebben. Er is toch niets zo overzichtelijk als een Rodec?
Maar toch! nice, (khad de mixer ook willen kopen ooit)
thomaz wrote on 18-06-2007 16:20@ Ghost-Andries het is een hele fijne cdj speler! Werkt goed en snel en heeft mp3 afspeelmogelijkheid ik weet niet of jij die zal gebruiken maar het zal je weer een paar cd's schelen met meenemen!
@ DJ Sintec Ik vind hem wel overzichtelijk haha en voor de rest werkt die goed dus ik ben er heel tevreden mee

Waarom heb je hem niet gekocht dan?
DEGEE wrote on 14-08-2007 21:53woow schone set
hoe oud ben je?
thomaz wrote on 16-09-2007 13:56ik ben 15

en inmiddels 18
OK we understand you don't like ads (so don't we) but,
Please consider making this website possible by disabling your Ad Blocker.
Or become a Gold Member, they don't see ads.
Create your FREE ACCOUNT now !
Some parts of this website require you to login. Using an account on DJResource has a lot of advantages such as:
Adding Content, getting Notifications, Like content, Downloading and Uploading Images and much more.
Sign Up
Create your account to get involved with the Community