Jaja,....eindelijk is het dan zover! Aankomende zaterdag start m'n eigen programma op TMF!
Na vier maanden proefdraaien en testen zal nu op 5 april om 20.00 de eerste wekelijkse clipmix van Nederland gaan starten.
TMF In De Mix zal uitgezonden worden in twee onafhankelijke blokken van 23 minuten. Per blok zullen er gemiddeld zo'n 12 tot 16 clips voorbij komen. De mix is uiteraard niet live, maar volledig studiowerk. Wel is veel uitgedacht en uitgeprobeerd op de Pioneer DVJ's. De uiteindelijke montage is gedaan in Final Cut Studio.
Nog even het berichtje van TMF Text pagina 214;
Op zaterdagavond vanaf 20.00 uur kun jij voortaan genieten van TMF In De Mix, een nieuw superdope programma!
In TMF In De Mix worden de vetste clips aan elkaar gemixt door onze nieuwe dj Stephanie Cassandra!
Mocht je TMF In De Mix missen om 20.00 uur, niet getreurd! Het programma zal meerdere malen op zaterdagavond worden herhaald. Check TMF.nl voor de uitzendtijden!
O ja, de playlist voor aankomende zaterdag vind je op www.stephaniecassandra.nl