Poster: Xitrate
Allemaal heel leuk en aardig, maar het belangrijkste wat nogsteeds mist is een delete-functie waarmee je je eigen booth kan verwijderen..
wheheew! gearfreak 2 is ook online
PM is verzonden.
Poster: Lead
Als je een booth verwijderd wilt hebben kun je het contact formulier gebruiken of een mailtje sturen, eigenlijk net zoals in de Gallery.
De EDIT knoppen voor de mensen die dingen hebben toegevoegd en de DELETE knoppen voor de admins die er op verzoek gebruik van kunnen maken. Dit is zo over de hele website dus ook in de nieuwe dingen.
uhm, check de technics SL's ns, de 1210 mk2/mk5/m5g, de 1200 mk2/mk5 , zelfs de Lead's 1210 LTD, MAAR GEEN M3D:P
dus gearfreaks, let's get loss..:D
Leuk :D, alleen ik zie al dat er een paar dingen niet bij staan van mijn gear, zou er ook een mogelijkheid kunnen komen om zelf een nette review neer te zetten (na controle van een mod natuurlijk). Zodat je andere mensen kunt vinden met dezelfde gear. :D
bij de reloop rmx-40 bpm mixer staat een plaatje van de dsp versie
Poster: Phenixbij de reloop rmx-40 bpm mixer staat een plaatje van de dsp versie