Opnemen met DJM 800
  Dutch Topics, DO NOT reply in other languages than Dutch !  

woudy    posted on 12-03-2008 18:26
Dag beste mensen,

Ik ben sinds gister me nieuwe mixer DJM 800 een beetje aan het uit proberen etc, maar nu wil ik gewoon een mixje opnemen in Audacity maar als ik hem via mijn Rec Out heb aangesloten met lijn ingang minijack in me comuter en ik wil opnemen lukt dat wel, alleen ik kan het volume niet aanpassen voor de mix,

Weet iemand hoe dit moet?

Bedankt en Grtz


What do you think about Opnemen met DJM 800 ??

Vote :   

Xitrate    posted on 12-03-2008 18:28
Dat moet toch via de volumeregeling in je PC?
Maartenb    posted on 12-03-2008 18:35

Bovendien kun je idd via de volumeregeling op je computer kijken hoe hoog je het volume van je Line-in hebt staan. En als dat allemaal oke is kun je nog in je opnameprogramma kijken of daar iets verkeerd ingesteld staat.

Edit: oke, didn't know. Dus op de mixer zelf is geen aanpassing van het volume mogelijk?
User edit by Maartenb on 12-03-2008 @ 19:23:10 (13%)
Laidback    posted on 12-03-2008 18:53
hoe heb je de mixer op je speakers aangesloten ?

XLR of Master 2 Tulp ??
tairip    posted on 12-03-2008 18:55
Poster: Maartenb
Ik neem aan dat je Master level ook van toepassing is op de Record out?
Bovendien kun je idd via de volumeregeling op je computer kijken hoe hoog je het volume van je Line-in hebt staan. En als dat allemaal oke is kun je nog in je opnameprogramma kijken of daar iets verkeerd ingesteld staat.
 

Master zit niet op record! (wat logisch is)
Inderdaad gewoon in je windows mixer aanpassen onder volumeregeling -> record en dan je record level instellen!
woudy    posted on 12-03-2008 18:57
Ik heb hem gewoon met XLR aangesloten en het is me al gelukt met mijn Volume van de lijningang, op mijn ouwe Behringer had ik daar een knopje voor dus vandaar de verwarring:P

Toch bedankt

Create your FREE ACCOUNT now !

Some parts of this website require you to login. Using an account on DJResource has a lot of advantages such as:
Adding Content, getting Notifications, Like content, Downloading and Uploading Images and much more.

 Sign Up

Create your account to get involved with the Community



508 Users online: mde1919 & 324 Guests (183 Unknown)
Pages generated today : 64.192
Most visitors online this month : 699
Lifetime Pageviews since 2003 : 244.616.490