Hello,
Ik heb eens een vraagje, ikzelf heb een Reloop RH 3500 ltd. (die witte dus).
Bij aankoop van deze HP krijg je ook stoffen ear-pads geleverd.
Ik vindt deze lekkerder voor tijdens het draaien, maar ondertussen zijn ze behoorlijk vuil geworden.
Weet iemand hoedat je deze zuiver kunt krijgen?
Mag deze ook zomaar in de wasmachine bv?
Greets
Misschien een typisch Belgisch woordt,
Proper = schoonmaken
Handwas = met de hands iets wassen
Wasmachine = je doet het in een ijzeren-trommel die draait rond met een hoog toeren, daarin komt dan nog eens water en zeepsop! Ken je wel eh
Poster: tairip
In de wasmachine? Handwas?
P.s. ik ben een boerenlul maar kende het woord proper niet!
Poster: sparckless
zelfde vraag, maar iets anders: hoe maak je de skylederen earpads schoon? of als fantasy ze nog nieuw heeft: wat moet je ervoor hebben?
Poster: MissSalem
@ Sparckless:
Leder dus? Met een vochtig doekje?
Poster: Antoine88
Wil je die stoffen earpads schoonmaken, handwas is aangeraden. Wil je em in de wasmachine, Niet drogen.! Trust me, dat wil je echt niet doen.
Poster: Dj_Fantasy
Spendeer 1x aan een goede headphone, en je oren gaan langer mee!
Some parts of this website require you to login. Using an account on DJResource has a lot of advantages such as:
Adding Content, getting Notifications, Like content, Downloading and Uploading Images and much more.