Op 22 maart vindt in de Gentse Vooruit weer een Kozzmozz-feestje plaats. Er is nog 1 plaatsje over op de affiche, en dat zou wel eens voor jou kunnen zijn!
Young Talent Corner is namelijk op zoek naar 1 minimal-dj die de line-up in de Ultra Room compleet mag maken. Als je zin hebt om op de affiche te staan met Spacid, Speedy J live, Franco Cangelli en Tomaz, stuur dan voor 6 maart (!) 2008 je mixtape op. Tom Dazing (Heimatmelodie, Toysforboys) beluistert de inzendingen. Indien je geselecteerd wordt, verneem je het via een telefoontje van Poppunt.
Je mixtape stuur je naar Poppunt - YTC @ Kozzmozz, Bloemenstraat 32, 1000 Brussel. Vergeet zeker het inschrijvingsformulier er niet bij te steken. Meer info vind je op www.youngtalentcorner.be. Succes!