Ik heb sinds een tijdje terug een probleem met mijn pioneer cdj 800 mk2. Misschien dat er nog mensen zijn die dit hebben voorgehad en de aard van het probleem kennen..
Dus normaal gezien is enkel de jog langs boven enkel aanraakgevoelig. MAAR nu is het bij mij met momenten ook dat de zijkant van de schijf (dus het gedeelte waar je bijstelt met je vingers) ook aanraakgevoelig is..
Soms stopt hij dus meteen als ik die zijkant aanraak of verdraai, en dan weer met momenten gaat het zonder problemen.
Het lijkt mij misschien eerder een software probleem dan een hardware probleem..
Als ik de versie van de firmware wil checken , komt die versie maar soms tevoorschijn.. Betreft 1.80 - de laatste gekende versie toch dacht ik.. Ik krijg hem ook niet in de modus om nieuwe firmware te downloaden.
De speler is zowieso onder garantie, alleen is het wat lastig omdat het probleem zich soms wel en soms niet voordoet..
Mensen die raad weten of het zelfde aan de hand hebben gehad, let me know !
thanks!
www.nikan.be
What do you think about probleem met cdj 800 mk2 ??
Vote :
OK we understand you don't like ads (so don't we) but, Please consider making this website possible by disabling your Ad Blocker. Or become a Gold Member, they don't see ads.
gewoon naar de pio dealer gaan, of het nou wel of niet zo is, jij hebt het en zij gaan dat dan voor je oplossen, nieuwe software etc. misschien is je jogschijf wel kapot.. laat het bij pioneer maar lekker uitzoeken. in ieder geval even bellen en het uitleggen. dan geven zij aan wat je moet doen
is het nou niet zo dat de cdj 800 mk2 meer problemen veroorzaakt dan de cdj-1000 mk3 ?? ik heb zelf een ratelend geluid gehad tijdens ejecten wat niet wegging.. en hier op dit forum hoor ik niemand echt over mechanische fouten op de cdj-1000 mk3
Het is niet zo dat er meer problemem zijn met de CDJ-800MK2 dan de CDJ-1000MK3. sowieso is er heel weinig storing met de CDJ's gezien de verkochte aantallen.
In dit geval : terug naar de winkel en het hen onder garantie laten uitzoeken.
hoe komen jullie daaraan dan? want op de pioneer site staat gewon de 1.80 download:P
EDIT: PM me even anders voor de site
Music made me who i am
User edit by Sunrise8 on 21-10-2007 @ 21:24:54 (49%)
Create your FREE ACCOUNT now !
Some parts of this website require you to login. Using an account on DJResource has a lot of advantages such as: Adding Content, getting Notifications, Like content, Downloading and Uploading Images and much more.
Create your account to get involved with the Community
OK we understand you don't like ads (so don't we) but, Please consider making this website possible by disabling your Ad Blocker. Or become a Gold Member, they don't see ads.