Oké, de Stanton wordt erg vaak genoemd zie ik.
gezien ik toch enkele uren ondetussen bezig ben geweest zonder HP, lijkt het me toch wel iets toch eens over te gaan tot aanschaf.
Daarbij zie ik trouwens dat de Stanton ovale cups heeft, en hierdoor wat groter lijkt dan de ronde (persoonlijk mooier, maar niet noodzakelijk) ?Ja, uiteraard is de pioneer-look erg gewenst, Of laten we zeggen ronde Cups en zilver-zwart van kleur, maar da's allemaal puur optisch, net als bijvoorbeeld sommige Reloop modellen en andere OEM's (Die ik zo even niet kan opnoemen, maar standaard OEM merken) dat hebben.
Vind dat wel mooi, en vaak ook niet zo duur, maar is het ook slim

?
Prijsklasse in elk geval tussen 50 en 100, om zo mee te beginnen.
En ook niet onbelangrijk misschien dat ik niet een erg groot hoofd heb. Klinkt dom nu ik het nalees, maar bedoel petjes e.d. moeten altijd op de allerkleinste stand, en ik denk dat dat bij een HP ook een belangrijk punt is; niet tge groot, en vooral licht.
Blijft de Stanton de kandidaat bij uitstek volgens jullie kenners ?
Of andere leuke opties evt.
Bedankt wederom, maar vraag het liever twee maal, dan één maal een miskoop maken, want da's zonde, toch!