Poster: Luxx
je bass is trouwens vals. die basstonen kloppen niet... waardoor ik nog meer denk dat het een midi ding is dat automatisch ge-arpt word:P
waar is ie mee gemaakt? zou graag remixje willen maken alst oké is
Poster: barthawk
idd aan je drums en je percussion moet je nog wat werken.....probeer je drums ook ff te sidechainen zodat ze lekker door de melodie heen knallen...verder leuke melodie & synth... keep up the good work!
quote: |
Poster: Luxx echt ik produce al heel lang muziek en ik heb werkelijk nog nooit gehoord van 'je drums sidechainen' ![]() |
Poster: barthawkdit zocht ik al een tijdje,op de numark dxm01 heet dit bass synthese control ofzow...
quote:
Poster: Luxx
echt ik produce al heel lang muziek en ik heb werkelijk nog nooit gehoord van 'je drums sidechainen'uitleg mischien handig want ik weet bijna zeker dat twister ook niet snapt wat je bedoeld hiermee
Sidechain compressie man, op alle producer-forums is het een hot item, hoe kan je het hebben gemist..?(google maar eens hier op)
Enfin....Sidechaining/Ducking bereik je door een hardware compressor/soft. Compresor te nemen, die hiervoor geschikt is.(zelf heb ik hiervoor sidekickv3) Hiervoor maak ik een apart(stereo) fx-kanaal aan in cubase. Die route ik dan door naar mijn kanaal met kicks/drums/snares die ik echt door de melodie & basslijn wil laten knallen. Daar zet ik dan die sidekick bus op en dan de sidechaining beetje afstelllen tot het klinkt zoals ik het wil. (hoe je dat moet afstellen is voor iedere track weer anders, op internet zijn hier zat sites over te vinden die je dit kunnen
uitleggen.)
Dit alles zorgt ervoor dat je kicks zo gecompressed worden, en dan op het moment dat je een kick hoort je basslijn/melodie net ff een tikje zachter gaat waardoor je kicks beter uitkomen in je track ipv dat ze op de achtergrond wat staan te trommelen.
Poster: T4Twister
dit zocht ik al een tijdje,op de numark dxm01 heet dit bass synthese control ofzow...
Poster: barthawk
hmm ik weet niet of je hiermee ook kan sidechainen...
Poster: Steev
Oke Erik, laat maar eens horen...
[edit]
Damn, dit roept even wat nostalgische momenten op als je het mij vraagt! Die melodie is echt te spiegelen met een melodie van Jean Michell Jarre of Vangelis! Heel lang geleden dat ik een nieuw bedachte melodie in deze stijl heb gehoord, maar dit zal denk ik puur toeval zijn?
Verder vind ik de beat + claps niet bij de soort melodie passen, ook is het ritme te langzaam als je het mij vraagt.
Dit wordt nog wel watKeep it up the good work!
Some parts of this website require you to login. Using an account on DJResource has a lot of advantages such as:
Adding Content, getting Notifications, Like content, Downloading and Uploading Images and much more.