oordopjes in belgië
  Dutch Topics, DO NOT reply in other languages than Dutch !  

jelektronic    posted on 18-04-2007 22:01
hey,

ik zoek oordopjes op maat die het geluid verzwakken maar waar alle frequenties goed doorkomen.

ik heb al in verschillende forums gekeken via de search knop maar vind niet echt iets over een wikkel in belgië. als iemand info hierover heeft gelieve dan te reageren.

de prijs mag tot 175 euro gaan, ik heb er wel wat voorover voor men gehoor. ik zou ze dan vooral gebruiken om mee te draaien.

alvast bedankt
jelektronic


What do you think about oordopjes in belgië ??

Vote :   

tairip    posted on 18-04-2007 23:35
Naar de betere gehoorspecialist die ook gehoorapparaten verkoop e.d!

Hier heb je firma's zoals beter horen e.d!
Luxx    posted on 19-04-2007 13:46
ooit gedacht aan Filterz? weet niet of ik de link mag geven maar ik ben stout
www.filterz.net
deze doppen kosten 119 euro dacht ik. ze gaan 4 jaar mee wat neerkomt op ongeveer 3 euro per maand.
de doppen filteren het hoge geluid een paar DB waardoor je niet dat hoge piepgeluidje hoort na een avond draaien en dus geen gehoor beschadiging. werkt prima naar mijn ervaring
www.mothermusic.nl
Tim1978    posted on 19-04-2007 16:18
Ik heb al jaren soortgelijke gehoorbescherming. Als ik ga stappen gaan ze mee. Dat werkt prima. Als ik moet draaien, heb ik ze niet in... ik zal ook vertellen waarom niet:

De karakteristiek van het geluid verandert wel degelijk. Onder de 500 Hz wordt eigenlijk nauwelijks geluid gedempt, terwijl boven de 1000Hz het behoorlijk wordt gedempt. Dat is prima tegen gehoorbeschadiging, maar ik vind persoonlijk dat je als DJ in de gaten moet houden wat je het publiek voorschoteld.
Je hoort met die gehoorbescherming in je oren alles wat 'doffer'. Gevolg is dan vaak dat je automatisch wat 'scheller' gaat draaien. Dat kan nooit de bedoeling zijn. Ook kun je het volume niet goed in de gaten houden...

Als je als DJ zo hard draait, dat je er zelf last van hebt dan vraag ik me af of het publiek het nog wel leuk vindt.

Harder is niet leuker!
DNR    posted on 19-04-2007 16:26
ik ga er denk ik dit jaar ook maar wat laten maken.
the-melody    posted on 19-04-2007 16:34
Poster: jelektronic
hey,

ik zoek oordopjes op maat die het geluid verzwakken maar waar alle frequenties goed doorkomen.

ik heb al in verschillende forums gekeken via de search knop maar vind niet echt iets over een wikkel in belgië. als iemand info hierover heeft gelieve dan te reageren.

de prijs mag tot 175 euro gaan, ik heb er wel wat voorover voor men gehoor. ik zou ze dan vooral gebruiken om mee te draaien.

alvast bedankt
jelektronic
 gewoon even langs bij de opitiekerWinking my eye Die doen dat wel meestal.
Day-One    posted on 19-04-2007 17:56
Deze is een van de beste!!

Fatman Fatfones DJ dus...
Alert : Gelieve geen links naar webshops!
Mod edit by Nvie on 19-04-2007 18:15 (1%)
DJ_IVI-R    posted on 19-04-2007 20:01
ik heb er simpele van alpine (hearsafe) kosten maar 25 euro en hebben 2 verschillende filters (dacht iets van  -14 en -18db)

filteren ook alle frequenties verhoudingsgewijs weg, nadeel is wel dat ze niet exact voor jouw oor ontworpen zijn
www.nikan.be
jelektronic    posted on 19-04-2007 20:32
bedankt voor de reacties
ik denk dat ik eens naar z'on gehoorspecialist zal gaan.
dan zie ik wel
MaxvEck    posted on 19-04-2007 22:21
Ik heb exinore ER 15's waren rond de 175 euro. ZIjn verzekerd, als ik ze binnen 2 jaar kwijt raak krijg ik nieuwe toe gestuurd. Er zit alleen een klein dipje in het laag en mid
djmarcelm    posted on 24-04-2007 20:34
heb ook een setje op maat gemaakt maar zit nu op -12db op volledige lijn wil er nog -9 db filters in hebben omdat ik merk dat -12 nog teveel is voor mijn gehoor!
all-round dj/ feest dj, ex tmf in de mix roadshow dj


  This is an old Topic

No new postings for 6.708 days.
 Post CommentThat would be 223.6 months
or a whopping 18.4 years
You might consider opening a new topic or reply anyway by pressing the green button...


218 Users online: 123 Guests (95 Unknown)
Pages generated today : 17.099
Most visitors online this month : 378
Lifetime Pageviews since 2003 : 243.136.065