Schaamtegevoelens bij t kijken naar Jumpstyle (3/8)
  Dutch Topics, DO NOT reply in other languages than Dutch !  

robertkennis    posted on 15-03-2007 19:41
Beste djresourcekijkbuiskinders,

Ben ik nu echt de enige of zijn er meer mensen die de Jumpstyle danspasjes ongelooflijk debiel vind? Ik wil persoonlijk niemand afkraken, maar kom op mensen. Ik krijg er zonder gein een schaamtegevoel bij.
Zou dit de nieuwe gabbertijd worden ala 2007? Krijgen we er ook een speciale klederdracht bij?
Vertel mij aub meer, ik vrees namelijk dat t jumpen ons land heeft veroverd. Overal zie je het...op het nieuws, internet en zelfs mensen op straat...
Slaat het dan echt enkel alleen aan omdat dit eindelijk een "dans"variant is die zelfs door mannen kan beoefend worden?

Wederom....ik wil niemand kleineren, dit is enkel mijn mening.




What do you think about Schaamtegevoelens bij t kijken naar Jumpstyle ??

Vote :   

Bastian    posted on 17-03-2007 20:45
Poster: DJMixing
Vond het trouwens wel lache, ik had Frozen Flame al ergens in juli 2006 ofzo, en dan komen ze bij mij op school rond december aan met Frozen Flame hoor! Over Up-to-date gesproken
 
Zelfde geval bij mij maar ik had hem zelfs al in juni:P
Maar zo is het ook met Put Your Hands Up For Detroit gegaanWinking my eye
DNR    posted on 17-03-2007 20:46
tja een nummer heeft tijd nodig om bekend te worden..

heb ik ook bij veel nummers gehad.
right1    posted on 17-03-2007 21:03
heb ik ook vaak en dan ben ik het nummer al lang beu :p
echt niet grappig
ccc    posted on 17-03-2007 21:33
Poster: DNR
k kwam vmiddag dit filmpje tegen.. als je dit tog in een disco doet trap je iedereen tegen de bek.. en ik denk dat je er zo word uitgegooid
 

Ligt eraan he, ik denk dat jumpers/hakkers zo zijn ingesteld dat ze elkaar niet raken.
Zo gaat het bij ons tenminste. Je hebt er die trappen en springen wild in het rond, maar ze zullen nooit van ze leven iemand raken.
DNR    posted on 17-03-2007 21:39
Poster: ccc


Ligt eraan he, ik denk dat jumpers/hakkers zo zijn ingesteld dat ze elkaar niet raken.

 

gabbers (hakkers zoals jij het noemt of bedoel je houthakkers:P) raken elkaar wel hoor. maar niet egt met de bennen. met jumpen heb je ook volgensmij wel dat je geraakt word. maar het ligt naatuurlijk ook aan de drukte
jera    posted on 18-03-2007 00:09
met jumpe tik je elkaar lichtjes aan meer niet kijk maar is voor filmpjes met duo jumpen dan zie je vaak dat ze elkaar licht tikken
dus eerst de basic zeg maar en dan tik je lekaar aan door een soort van combo
dus je raakt elkaar eigelijk alleen maar met de voeten aan.

mzzl jera
DaDragon    posted on 18-03-2007 12:17
Poster: Hansje
Ik vind het echt nergens op lijken dat jumpen, je kunt net zo goed de polka doen...lijkt er namelijk veel op.

Ik ga regelmatig stappen in High Street Belgie (waar de Highstreet All Stars dus resident draaien) en ik heb daar echt nog nooit een belg of nederlander daar zien jumpen op de commercieële manier zoals die suffe gastjes hier doen.
Gewoon een stomme rage (die overigens door Jeckle & Hyde in het leven geroepen is met hun debiele legopoppetjes clip), die hopelijk over een maandje weer voorbij is.
 

hmmm volgens mij is dit niet echt waar hoor.

Op tv was laatst in een programma waar het jumpen is begonnen.
Er waren 2 gasten in belgie die dat hebben verzonnen.
Aan de hand daarvan was er een groepje die dat deed in belgie. Dus gewoon een klein groepje die stond te jumpen.
Dit kwam aan het licht bij jeckle & hyde en die hebben op hun nummer legopoppetjes clip gemaakt wat op jumpen moest lijken.

En sinds dat nummer jumpen veel kleine NL-ers.

Maar ja, het blijf tv he :D Het kwam wel geloofwaardig over op me :D
Bastian    posted on 18-03-2007 12:23
Jumpen is volgends mij ontstaan in discotheken zoals de cherry moon.
Maar het word gewoon verpest doordat iedereen het doet, je hebt nu niet meer mensen die opkijken als je aan het jumpen bent tenzij je het natuurlijk heel goed kanHappy, laughing
NIekh    posted on 18-03-2007 12:27
ja idd nu heb je van die kinderen die zeggen: kijk ik kan jumpen hoor ik er nu ook bij :P
ccc    posted on 18-03-2007 12:51
Hoe vinden jullie dan dat je moet 'dansen' op jumpstyle?

bramv    posted on 18-03-2007 12:53
jeckyll & Hyde hebben volgens mij niks te maken met het uit vinden van de hele jumpstyle. Het is onstaan in Belgie en is daarna een beetje naar nederland gekomen vanaf het zuiden:P
Bastian    posted on 18-03-2007 12:54
Ja al die kinderen jumpen zowat hetzelfde:P
Zelf jump ik daarom ook heel anders, sommige noemen het ook wel tekken op z'n Frans dus http://www.youtube.com/watch?v=jBPZuhuSadw
Bij ons op school kijken ze daar wel van op, hee die doet het veel anders/vetter
bramv    posted on 18-03-2007 12:55
french tek,,

zie k nu gothics die aan het jumpen zijn
Rens    posted on 18-03-2007 13:13
jumpende gothics :P.... Ziet er inderdaad wel vet uit, ga ik daar maar eens op oefenen dan he :D

En ik ga het pas anderen laten zien als ik het kan!! :P
LauW    posted on 18-03-2007 13:42
Het zal ongetwijfeld goed voor je conditie zijn maar ik vind het ubertriest allemaal
DNR    posted on 18-03-2007 14:55
toen t vrijdag op t journaal was zei die gast (die voorlezer of hoe je het noemd) dat er minder pillen gebruikt hoeven worden omdat de beat trager is waardoor je het langer kan volhouden xD
Kevinova    posted on 18-03-2007 15:00
Poster: DNR
toen t vrijdag op t journaal was zei die gast (die voorlezer of hoe je het noemd) dat er minder pillen gebruikt hoeven worden omdat de beat trager is waardoor je het langer kan volhouden xD
 
Is ook gelul wand Coone en Dark-e draaien gemiddelt  152BPM op feesten 8-)
Bastian    posted on 18-03-2007 18:07
Klopt, jump moet je wel een beetje vlot draaien maar een maat van me had een pil genomen en ik hield het nog langer uit haha want hij moest weer zo nodig genieten
MrPecho    posted on 18-03-2007 19:43

Ikzelf vind het k*tmuziek, maar anderen vinden dan weer dat techno k*tmuziek is.
Maar mensen die op techno dansen stampen niet op elkaars benen .


ik ken de move ondertussen wel al een jaar 3.
de move zelf is begonnen in de cherry moon in lokeren dachtik.

DJEduardo    posted on 18-03-2007 23:30
Er was ooit gabber
Toen dat dood begon te raken werd het Hardstyle
Nu krijg je 'Jumpstyle'

Ik zie een overeenkomst in hetzelfde publiek, veel ex gabbers.
Publiek is over algemeen jong, puber leeftijd.Daar is het populair onder.

Ik heb persoonlijk ook helemaal niets met de muziek , ook omdat ik er geheel niks vernieuwends aan vind.
Zeg ik bv iets heel geks Frozen flame gewoon Trance is, welliswaar van de plattere plank ?
djmamo    posted on 19-03-2007 00:59
Poster: DJEduardo
Zeg ik bv iets heel geks Frozen flame gewoon Trance is, welliswaar van de plattere plank ?
 

euh ja dan zeg je iets heel geks.
trance is trance en jump is jump

er is nu ook een topic gaande over muziek stromingen, lijkt me wel verstandig als je die doorneemt.

dan valt het op dat er nogal wat aftakkinngen zijn van de verschillende muziek soorten, die dan erg veel op elkaar lijken.

en frozen flame is wel degelijk jump muziek
www.moonentertainment.nl
LauW    posted on 19-03-2007 01:27
Jaaa maar ga hij zegt niets iets geks want er zitten wel heel veel trance invloeden in.. ik zou zeggen hardtrance/jump maarjah
Antoine88    posted on 19-03-2007 18:13
Poster: Kevinova
Je ziet wel dat het eigenlijk binnen het Zuiden van nederland blijft 8-)...
 

Die is gek. Zelf in fokking Groningen vind je dit, tijdens de GYMLES. OMG..! Gelukkig heb ik geen gym meer, haha.
Als mensen er lol in hebben, so be it. Waar ik wel van om viel was dat Jump op het 8uur journaal kwam. Echt een slap in the face.
Toen ik rondde e 16 was, ging ik met mijn 'click' c-walken. Niet voor de hype en gelukkig is het dat ook niet geworden. Zo blijft het gezien worden als Skill.

Het boeit me echt niet dat mensen jumpen, maar dat mijn nichtje het ook doet. PLEASE NO..
bramv    posted on 19-03-2007 21:09
klopt bij ons ook met gym is moest het de klas leren:P
Frozen flame is wel een commerciele track
DjBlackMagic    posted on 20-03-2007 23:48
Jump bestaat in België al heel lang! (begon zo'n 4 jaar geleden denk ik met de eerste tuning beats cd's).

Nu zie ik steeds meer en jonge snotneuzen die gaan jumpen om er bij te horen (waaronder mijn broertje) hij vond het jumpen maar niets tot dat hij begon door te hebben dat het redelijk populair was. Nu wil ie zelf de hardcore "jumper zijn". Ook zijn er van die snot apen die denke dat ze mee zijn met nummers van  een jaar of ouder! Of met zukke soft nummers merk ik elke dag met mijn broertje!

In West-Vlaanderen is het jumpen een beetje aan het stoppen merk ik omdat het te commercieel is en er teveel mensen zijn die denken dat ze weten wat jumpen is maar het eigenlijk niet weten daardoor haken de mensen die er vanaf 't begin bij waren af. Ook is de dans stijl een uitgemelkt vind ik teveel nieuwe platen in een keer uit gekomen waardoor er niet zoveel goeie platen meer uit komen.

Ook vind ik het grappig als jumpen nu op tv komt in zo jongeren programma's ( voor 13 - 14 jarigen) ze lerne dan mesen "jumpe" het trekt er in de verste verte niet op.

En nu is die rage overgegaan  naar nederland ik zag op de nederlandse tv dat ze mensen toonden met "jump style" kleren gelijk of da ze zeggen. Die kleren waren zo geen jump style.

Het waren surfers kleren!

En een heel deel van de Nederlanders weten niet echt wat jump is en geloof me ik ken veel nederlanders helft van men familie is nederlands dus ik weet wel wat van nederlanders.

Kort samen gevat ik vind het niet erg da mensen jumper willen zijn zolang ze dat niet willen zijn om er bij te horen en ze weten wacht jumper zijn in houd (qua muziek stijl en kleding enz...)!
En ze de jump niet verprutsen door het te commercialiseren.






96 Users online: 62 Guests (34 Unknown)
Pages generated today : 26.487
Most visitors online this month : 356
Lifetime Pageviews since 2003 : 243.108.660