heej ik zat eens te kijken naar de EFX 1000 en die heeft zoals ik het begrijp een digitale in en een digitale uit. maar dat is toch nutteloos want de S/R van de DJM series zijn toch niet digitaal?? en je sluit je effectenbak toch niet gelijk op BV een PC aan?? wat is daar dan het nut van. de EFX was er eerder dan de DJM800 dan hadden ze daartoch ook een digitale S/R in kunnen bouwen?
What do you think about efx 1000 digitaal gebruiken ??
Vote :
OK we understand you don't like ads (so don't we) but, Please consider making this website possible by disabling your Ad Blocker. Or become a Gold Member, they don't see ads.
Ja dat ze het bij de DJM-800 niet hebben gedaan is jamner, maar snap het ook wel weer een beetje. Het aantal mensen dat een EFX-1000 op de DJM-800 aansluit is niet zo groot aangezien de effecten van de DJM-800 nogal een overlap hebben met de EFX-1000. En vele andere effect apparatuur die je er op aan kan sluiten is allemaal analoog.
Create your FREE ACCOUNT now !
Some parts of this website require you to login. Using an account on DJResource has a lot of advantages such as: Adding Content, getting Notifications, Like content, Downloading and Uploading Images and much more.
Create your account to get involved with the Community
OK we understand you don't like ads (so don't we) but, Please consider making this website possible by disabling your Ad Blocker. Or become a Gold Member, they don't see ads.