Poster: dj-nick
Matrixx
Nijmegen
1600 personen
Omdat er gewoon heel veel verschillende avonden zijn voor jong & oud,
altijd wel bekende dj's aanwezig en niet te
vergeten de Matrixx @ The Park tijdens de nijmegse vierdaagse.
Poster: tairip
HEMKADE
Poster: djmamo
eeeeeeeeh dj nick...........................
hoe kan jij nou weten of de matrixx leuk is........ je bent 15 jaar oud je mag daar helemaal niet binnen.
Poster: dj_jr
ik heb ook hier een daar ook contacten, dus kan ook wel ergens binnenkomen waar het nog niet mag
Haha rodie :P
Poster: Illusion
Waar ligt dat??
Poster: greup
winkel van sinkel,... het verbaasd me een beetje dat die hier tussenstaat,... Daar is toch niet speciaals aan?
Die zou ik dan vervangen voor de monza,.. Een tent waar bij zeker gezegt mag worden "Alles klinkt beter in de monza" het geluid is daar gewoon van erg hoog niveau en staat ( integenstelling tot veel andere tente) gewoon perfect afgesteld.
Ook de dj's in de monza zijn gewoon top ( sowieso beter dan winkel van sinkel) Buiten de huis dj's staan er met grote regelmaat dj's als lucien foort, erick e, roog, flg ect.
Poster: LauW
Ik ben al in een berg tenten geweest maar van dit rijtje alleen in now&wow en dat vind ik nou zeker geen leuke tent. Zit geen sfeer in als je het mij vraagt muziek staat vaak veel te hard en ik ben altijd opzoek naar de plee's daar
Kent iemand Index in duitsland? Dat is pas een discotheek! Echt de grootste die ik ooit ben geweest en alles was supermooi aangekleed/verlicht en onwijs mooi geluid ook, dat vind ik ook wel belangrijk.. word vaak vergeten.
Panama is ook wel chill, nouja niet bepaald chill eigenlijk. Leuk tentje maar is snel vol en dan word het heeel erg warm en benauwd daar.. toevallig gister nog geweest met sneakersOwja en die prijzen van panama zijn wel associaal trouwens..
Thalia lounge in rdam is wel relax, mooi licht/geluid en ze hebben arco =) Verder off_corso is ook wel aardig maar daar word het vaak ook te warm
Poster: dj_jr
ben nog niet in zo veel clubs geweest maar time out vind ik wel leuk:D
vooral die scan wall met 208 scans:P
Poster: djmamo
het idee van de scans komt uit DE ZILLION in antwerpen, bestaat niet meer HELAAS, ben er jammer genoeg nooit geweest, was 15 toen deze dicht ging en ja met je 15 mag je nog nergens binnen.
BURN
Je vindt de hollywood music hall zwaar ruk terwijl de monza, en niet alleen de monza maar ook haar dj's aanprijst... kweenie maar dat slaat echt als 'n tang op 'n varken. In het beste geval kan ej zeggen dat het niet helemaal te vergelijken is. Hollywood en TimeOut is meer disco a la uitgaansbijenkorf en toko's als Now&Wow zijn clubs. Namen als de Now&Wow en de Hemkade in een adem noemen met Monza en TimeOut is denk al beledigend. Als je in tentjes als Monza bent geweest - ga naar Now&Wow, het is 'n fucking openbaring!
De dj's van Monza zijn ruk. Op Jasper Goossen na is het complete ruk. Verder kan iedereen hier die in meerder clubs in Holland is geweest zeggen, en dat is geen onzin, dat de enigste reden dat de monza goed loopt het feit is dat er geen concurrentie is in Utrecht in dit segment en het feit dat ze vaak een hele line-up aanschaffen met topnamen. Het geluid is de monza is modaal, en de verlichting is alles behalve speciaal. Monza was een grote naam toen het nieuw was, nu is het nieuwe er vanaf en zeker in 'n stad als Utrecht verschuift de aandacht naar superhippe danscafe's als Filemon e.d.
Poster: dj-nick
ja dat zeg jij maar ben toch ook op genoeg locaties te vinden oa: Alcazar, Hollywood, Outland, Kathedraal, Matrixx, Time-out enz.
ontopic
Poster: djmamo
tuurlijk................ jij bent zeker ook in de zillion geweest.
Poster: djmamo
tuurlijk................ jij bent zeker ook in de zillion geweest.
Poster: greup
Het ging mij over een monza in vergelijking met de winkel van sinkel. Het verbaasde mij dat de winkel van sinkel in dit lijstje voorkwam, terwijl ik daarvoor zelfs de monza al als vervanging zie. En het is dus zeker niet geschreven als monza in vergelijking met een Uitgaanspaleis als time-out oid.
Daarbij blijf ik bij mijn mening dat ik de dj's in de monza gewoon goed vind, evenals het geluid.(nu ben ik er dan ook niet vaak op donderdag) Waar je absoluut wel een punt mee scoort is het licht. Er hangt wat ik normaal op een schoolfeest hang, en dat is voor een disco'tje natuurlijk wel erg gewoontjes.
Dat hippe danscafe filemon doet het wel goed,. maar is helaas wel z'n gelegenheid waar ik met oorpijn weer naar buitenloop na een paar uur.
Poster: dj-nick
zeg ik dat dan...
en nee daar ben ik niet geweest
Some parts of this website require you to login. Using an account on DJResource has a lot of advantages such as:
Adding Content, getting Notifications, Like content, Downloading and Uploading Images and much more.