Hallo allemaal,
Ik ben Nigel en ik ben 13 jaar. Ik ben net een paar jaar begonnen met dj'en op mijn slaapkamer en ik word veel gevraagd om op feestjes de muziek te verzorgen. Ik vind dit ook heel leuk om te doen alleen 1 klein probleemtje: mijn dj set is niet erg al te best want het was toen nog niet zo heel serieus maar nu ik er echt wat meer mee wil gaan doen kan deze set eigenlijk niet meer dus wil ik gaan upgraden naar een betere dj set.
Wat ik dus wil is advies over wat een goede dj set is voor mij. Ik heb al heel wat research gedaan.
Het liefst wil ik een Pioneer dj controller omdat ik rekordbox ook heel fijn vind om mee te werken. De speakers doen het voor de rest prima maar als je een betere aanbeveling hebt laat het vooral weten.
Ik ben momenteel in bezit van het volgende:
- een Hp Pavilion 14-ce0510nd laptop
- Hercules 4mx black
-Voor thuis:
- Panasonic SA-HE90
- Panasonic speakers 2x (ik heb geen idee welke, ze lijken op deze: https://www.atube-highfidelity.nl/wp-content/uploads/2022/06/RP-500C-II-6.jpg)
- Reflexion PS07BT
-Voor shows:
- Skytec st100
- evt, kan ik nog 2x American Audio DLS15P lenen van bekenden (voor echt grote feesten)
Mijn budget is maximaal 600 euro.
Ik hoop zo meer informatie te krijgen over wat ik aan moet schaffen. Als je nog vragen hebt laat het ook vooral weten en alvast bedankt!
Groeten, Nigel
Hi Nigel, Als je er al uit bent dat je met Rekordbox wilt werken wordt je keus beperkt tot een Pioneer DJ controller aangezien die daar het beste mee werken.
Binnen het budget wat je aangeeft zou je een kunnen gaan voor een DDJ-FLX4, welke erg overeen komt met de Hercules die je nu hebt. Je gaat dan in functionaliteit niet zoveel vooruit, maar wel in degelijkheid van de controller.
Een model daarboven is de DDJ-FLX6GT, deze is ietsje boven je budget maar je krijgt daarvoor wel grote jogwheels, qua maat net zo groot als die van een CDJ. Dit is een behoorlijke stap vooruit in kwaliteit en functionaliteit.