Presonus PD70 microfoon djm 750 MK1
  Dutch Topics, DO NOT reply in other languages than Dutch !  

antwan1972    posted on 16-02-2023 20:21

hoi ik heb een vraag over de Presonus PD70  microfoon via de auto mute mode van de  djm 750 MK1 werkt perfect maar kan de mic niet uitschakelen bij mijn live stream alleen via het mengpaneel , is er een manier om deze uit te schakelen en weer aan alleen als degene deze gebruikt , ik draai namelijk en mijn vriendin gebruikt de mic thx 



What do you think about Presonus PD70 microfoon djm 750 MK1 ??

Vote :   

Lead    posted on 23-02-2023 15:19

Het klopt dat je de mic alleen via de mixer kunt uitschakelen aangezien de microfoon hier zelf geen knop of schakelaar voor heeft.

Is het niet juist handig om dit op de mixer te doen? Immers staat de mic wellicht op een andere plaats en is dus niet handig om te bereiken om hem uit te schakelen.

HOSA XLR switchEr zijn wel schakelaars te koop die je tussen de mic en de kabel zou kunnen gebruiken zodat je de aan/uit schakelaar bij de mic in de buurt kunt hebben, maar ik vraag me af of dit handiger is dan de schakelaar op je mixer te gebruiken.

 

Let the BASS be louder

Create your FREE ACCOUNT now !

Some parts of this website require you to login. Using an account on DJResource has a lot of advantages such as:
Adding Content, getting Notifications, Like content, Downloading and Uploading Images and much more.

 Sign Up

Create your account to get involved with the Community



111 Users online: 11 Guests (100 Unknown)
Pages generated today : 19.433
Most visitors online this month : 361
Lifetime Pageviews since 2003 : 238.407.807