Wat doe jij tegenwoordig eigenlijk ??
  Dutch Topics, DO NOT reply in other languages than Dutch !  

Lead    posted on 29-08-2018 00:18

DJResource is er al eventjes en over tijd hebben we veel mensen voorbij zien komen, sommige hebben in draaien hun richting gevonden en zijn in die business gebleven. Anderen hebben het draaien volledige achter zich gelaten (zouden die dit nog eens lezen??) of.... ja of wat eigenlijk, vandaar dit topic

Om er maar eens een lekker luchtig topic tegenaan te gooien een wat algemene vraag :

Wat doe jij tegenwoordig eigenlijk allemaal ?

Als ik aftrap, ik werk nog steeds bij hetzelfde bedrijf als ik deed toen we met DJR begonnen in 2001... Ik doe dit werk eigenlijk al sinds 1999. Ben dus nog steeds bezig met Pioneer DJ gear, geef een stuk meer trainingen en workshops tegenwoordig.Tegenwoordig trouwens ook wat meer in het buitenland om trainingen en clinics te geven.

Ook in Nederland geef ik nog voldoende demo's bij verschillende winkels en voor groepen artiesten, naast alle overige werkzaamheden die ik voor Pioneer doe natuurlijk. Draaien doe ik waar ik kan, maar heb jammer genoeg niet zoveel tijd meer om echt fanatiek achter boekingen aan te blijven gaan.

Ik zit dus nog steeds in het dj-land gevangen, geen ontsnappen meer aan mogelijk vrees ik

Let the BASS be louder
Mod edit by Lead on 29-08-2018 20:55 (12%)


What do you think about Wat doe jij tegenwoordig eigenlijk ?? ??

Vote :   

Bartjens    posted on 29-08-2018 11:38

Tegenwoordig werk ik op een gemeentehuis in de buurt van mijn woonplaats. Hier ben ik werkvoorbereider riolering. Een erg leuke baan in mijn vakgebied (Civiele Techniek) waar ik voldoende vrijheid heb om mijn hobby (muziek in de breedste zin van het woord) uit te oefenen  

Naast mijn werk draai ik nog steeds wekelijks. Ik heb 2 vaste locaties waar ik 1 tot 2 x per maand draai. Daarnaast draai ik regelmatig op schoolfeesten, bruiloften, beachclubs en andere evenementen hier in de buurt.
Produceren van muziek ben ik even mee bezig geweest en vond ik erg tof, maar ik kan er helaas niet genoeg tijd voor vrijmaken.

Ook verzorg ik met regelmaat geluid en verlichting op diverse evenementen, dus als iemand ooit nog eens wat nodig heeft..

Dus na mijn aanmelding bij DJR 12 jaar geleden ben ik nog steeds erg veel bezig met dj'en enzo  

 

www.djbrowbeat.com
Lead    posted on 31-08-2018 10:49

Leuk om te lezen dat je je ei gevonden hebt in de dj business Bartjens. Goed ook om te lezen dat je naast je werk nog steeds lekker met draaien beig bent.

En met een paar vaste plaatsen is het je goed afgegaan

Let the BASS be louder
Ywe    posted on 31-08-2018 15:15

Getrouwd met kind! Minder aan het draaien maar volg alles op de voet. In plaats van de dikke CDJ set die ik had nu over naar DJM450 met DDJ-SP1, misschien aan eind van het jaar setje CDJ400's erbij. 

Qua werk nog steeds in de entertainment. Specialist licht bij Theater DNK in Assen, dus kom genoeg in aanraking met leuke feesten en festivals hier! 

 

 

User edit by Ywe on 31-08-2018 @ 17:31:29 (1%)
Lead    posted on 31-08-2018 17:38

Dan zal je het druk hebben denk ik, leuk te zien dat je nog steeds draaiende bent

En werkzaam in de industrie, altijd goed.

Die CDJ-400's zijn al even niet meer te krijgen dus daar moet je een aardige deal voor tegen komen tegen die tijd.
Moderner alternatief is tegenwoordig (tenminste bij Pioneer) de XDJ-700, heeft alleen geen cd-drive meer....

Let the BASS be louder
Ywe    posted on 01-09-2018 07:59

Poster: Lead


Moderner alternatief is tegenwoordig (tenminste bij Pioneer) de XDJ-700, heeft alleen geen cd-drive meer....

 

Ja exact, die zijn tof maar ik heb nog leuke stapel cd's met klassiekers, makkelijk als ik even snel wil draaien!

jannickv    posted on 02-09-2018 10:31

Ikzelf ben niet meer zo actief als DJ, dit jaar mee gestopt aangezien het niet meer te combineren valt met het “echte werk”.... maar de DJ-Booth staat wel nog in volle glorie in de woonkamer, dusja in hoeverre ben je dan gestopt...

Ondertussen werk ik wel een pak serieuzer in de industrie.. ik werk voor het grootste EDM festival in Belgie, doe daar alles van websoftware. Van websites tot beheer systemen voor vanalles en nog wat! Best wel een droomjob voor mezelf, passie en job gecombineerd!

Ga jij nog steeds de Benelux rond Lead of is dat ook een pak minder geworden? 

Lead    posted on 02-09-2018 17:39

Dat draaien is er dus bij jouw nog niet helemaal uit

Grootste EDM festival, TML ? Ik zou geen ander groter festival kennen, wat je zou kunnen bedoelen
Websoftware, website programmeren of andere dingen ?
Lekker dat je passie en job hebt kunnen combineren, dat is altijd het beste denk ik.

Let the BASS be louder
Bartjens    posted on 03-09-2018 15:18

Poster: Ywe

Ja exact, die zijn tof maar ik heb nog leuke stapel cd's met klassiekers, makkelijk als ik even snel wil draaien!

 

 

Die stapel klassiekers heb ik inderdaad ook nog. Daarom heb ik 2 jaar geleden nog 2 CDJ-1000's gekocht voor thuis en af en toe een feestje. Beide helemaal opgeknapt, hoop er nog jaren mee vooruit te kunnen

www.djbrowbeat.com
Lead    posted on 05-09-2018 13:05

Ik denk wel dat je daar nog even plezier aan gaat hebben Bartjens, zeker als ze rookvrij staan, want rook aanslag op de lens van de laser is hetgene waar CD spelers meestal last van kunnen gaan krijgen in de loop der jaren.

Ik heb mijn klassiekers in ieder geval sowieso gedigitaliseerd, dan kan ik ze altijd draaien in ieder geval... maar soms de oude CD map of platenbak erbij pakken is ook leuk

 

Let the BASS be louder
deanmitchell    posted on 17-09-2019 14:14

Ik werk met een Android-website met de naam apknite over applicaties en games.

Lead    posted on 19-09-2019 11:57

en om daar op in te haken, ik doe nog steeds wat ik doe, ik werk nog steeds bij Pioneer DJ

 

Let the BASS be louder





  This is an old Topic

No new postings for 2.061 days.
 Post CommentThat would be 68.7 months
or a whopping 5.6 years
You might consider opening a new topic or reply anyway by pressing the green button...


69 Users online: 8 Guests (61 Unknown)
Pages generated today : 26.443
Most visitors online this month : 380
Lifetime Pageviews since 2003 : 238.634.194