Poster: Luka_Z
hmm ik drink en rook gewoon als ik aan het draaien en als iemand voorzichtig is als ik achter de platen staat ben ik dat weldus geen probleem, ik heb nog nooit iets stuk gemaakt
Poster: phoz
Maar meestal is het toch ook als er kortsluiting is, dat direct je zekeringen omslaan of doorbranden , dus grote schade is er nooit, gewoon nieuwe zekeringen opzetten
Poster: Day-One
Dat spul kan tegen een stootje...en als dat stuk gaat tja..jammer dan...pioneer opsturen en de rest is geschiedenis..(gaat toch ooit stuk) btw als je goed spul hebt kan het vast tegen een stootje..toch?!
Elk normale dj weet dat je niet "boven"op dat ding met je drank moet..roken kan je zowieso niet (echt) als je aan het inmixen bent...(rook ogen brand?!?!) dus die dingen mogen best tussendoor.
Poster: Jorrit
Dan ben je er vroeg bij, met je 15 jaar!