Ik heb sinds gistermiddag een Nord Lead anniversary model in mijn studio staan. De audio gaat via m'n Apogee Duet2 naar Logic Pro X, wat dus allemaal prima is.
Nou is mijn vraag: De Nord Lead heeft een Midi in poort. Is het mogelijk dat ik het midi signaal van een midi spoor in Logic naar de Nord stuur zodat die het dan speelt en ik het in audio op kan nemen? Ik wil dat de midi informatie in de piano roll in Logic X gespeeld wordt door de Nord en ik daardoor hele strakke recordings kan maken met sounds uit de Nord Lead, maar het zelf hoef te spelen. Welke kabels heb ik daarvoor nodig en wat moet ik dan verder nog instellen? Alvast bedankt!
Niemand die mij kan helpen?
Wat je nodig hebt is een MIDI kabel die je op de out van de Apogee Duet2 aansluit, en in de IN van de nord. Nord met audio in- en uitgangen aan je geluidskaart, in Logic het juiste MIDI kanaal kiezen in het spoor dat je wilt afspelen (dit kanaal moet overeen komen met die van de nord) en gaan!
De Apogee Duet2 heeft jammergenoeg geen midi-out. Zou dit zo ook werken via m'n Arturia Analog Experience 61? Die heeft namelijk wel een midi-in en een midi-out poort. Of werkt die midi-out poort alleen als ik er daadwerkelijk op speel?