Nord Lead midi
  Dutch Topics, DO NOT reply in other languages than Dutch !  

LouisCasper    posted on 16-11-2014 15:23

Ik heb sinds gistermiddag een Nord Lead anniversary model in mijn studio staan. De audio gaat via m'n Apogee Duet2 naar Logic Pro X, wat dus allemaal prima is.

 

Nou is mijn vraag: De Nord Lead heeft een Midi in poort. Is het mogelijk dat ik het midi signaal van een midi spoor in Logic naar de Nord stuur zodat die het dan speelt en ik het in audio op kan nemen? Ik wil dat de midi informatie in de piano roll in Logic X gespeeld wordt door de Nord en ik daardoor hele strakke recordings kan maken met sounds uit de Nord Lead, maar het zelf hoef te spelen. Welke kabels heb ik daarvoor nodig en wat moet ik dan verder nog instellen? Alvast bedankt!

http://www.louiscasper.com


What do you think about Nord Lead midi ??

Vote :   

LouisCasper    posted on 18-11-2014 13:07

Niemand die mij kan helpen?

http://www.louiscasper.com
bambamstudio    posted on 19-11-2014 00:53

Wat je nodig hebt is een MIDI kabel die je op de out van de Apogee Duet2 aansluit, en in de IN van de nord. Nord met audio in- en uitgangen aan je geluidskaart, in Logic het juiste MIDI kanaal kiezen in het spoor dat je wilt afspelen (dit kanaal moet overeen komen met die van de nord) en gaan!

CURSUSSEN VOOR PRODUCERS EN DJ WWW.BAMBAMOPLEIDINGEN.NL
LouisCasper    posted on 19-11-2014 12:36

De Apogee Duet2 heeft jammergenoeg geen midi-out. Zou dit zo ook werken via m'n Arturia Analog Experience 61? Die heeft namelijk wel een midi-in en een midi-out poort. Of werkt die midi-out poort alleen als ik er daadwerkelijk op speel? 

http://www.louiscasper.com


  This is an old Topic

No new postings for 3.826 days.
 Post CommentThat would be 127.5 months
or a whopping 10.5 years
You might consider opening a new topic or reply anyway by pressing the green button...


194 Users online: 25 Guests (169 Unknown)
Pages generated today : 31.816
Most visitors online this month : 380
Lifetime Pageviews since 2003 : 238.639.567