Poster: MaximDJ
Mijn god, sommigen gaan hier met hele verhuiswagens naar de gig's lijkt wel haha! Ikzelf heb in de map:
- CD Map (128 sleeve met daarin ook 2x 16gB USB)
- 1x HDJ-2000
- 1x Shure In-Ear?
- Visitekaartjes
Verder niks eigenlijk....
Poster: Yvaroz
Alles is te fixen met ducktape, echt alles
Poster: allremix
- 2x USB 16 GB [muziek']
- 1x USB 8 GB [Presspack']
- 1x CD map [128 Sleeve]
- Hoofd telefoon
- Gehoorbescherming
- Visitekaartjes
- Laptop?
- 2x Bacadi Mojito
- Kauwgom
Vrijwel altijd is er wel eten en drinken aanwezig maar toch voor de zekerheid.
Poster: aurelienvdv
platen, naalden en koptelefoon
(en dan zeggen ze dat digitaal draaien praktischer is, moet je al die lange lijstjes hierboven eens bekijken)
Poster: Dolivieira
Het zeker praktischer. En een stuk lichter dan dat vinyl wat jij mee moet nemen. En zeg niet dat het niet O is want heb zelf jaren lang met vinyl gedraaid?en me een henia?bezorgt.
Poster: aurelienvdv
had je mn sarcasm sign niet opgemerkt?
Poster: Aziaat
Het is misschien dan wel een stuk lichter, maar je hoeft je tenminste geen zorgen te maken over de technische kantjes van het draaien.
Ik draai zelf digitaal maar wat zou ik toch graag gewoon met een platenzak en koptelefoon ergens toekomen en gewoon beginnen ipv al dat gezever met die geluidskaart, software checken en zien of alles wel meteen werkt... Het bezorgt me meer frustraties dan gemak (waar digitaal draai toch wel voor bedoeld was dacht ik).
Poster: Maikelxxl
in mijn bag zit
2 x cd mappen circa 128 per map
1 x koptelefoon
2 x laptop
5 x malboro sigaretten? hou nogal van roken
1 x fles water
gehoorbescherming
sleutels van de auto
Poster: Snoey
5 x marlboro?
?
Je houdt er niet van, je leeft erop!?
Poster: Yvaroz
Waar gaat dit allemaal in? Ik ben toch een beetje aan het kijken voor een andere tas, alleen voor het draaien