Ik bied toch maar weer mijn hdj 500 hp aan omdat ik er te weinig mee doe. deze is aan de bovenkant een beetje lelijk geworden door het lijmvlekken incident van een half jaar terug. daarna is deze in de kast verdwenen en niet meer gebruikt.
User edit by Drumworks on 07-08-2012 @ 13:10:25 (3%)
What do you think about (Verkocht) licht beschadigde hdj 500 ??
Vote :
OK we understand you don't like ads (so don't we) but, Please consider making this website possible by disabling your Ad Blocker. Or become a Gold Member, they don't see ads.
Ik ben geintresseerd in uw Hdj 500. Alleen had ik nog een vraag hier over. Zit hier ook een 3m kabel bij? en heb je ook last van die lijm resten? en hoe is dat gekomen?
Groet, Joost
User edit by joostvd on 07-08-2012 @ 12:21:44 (49%)
Poster: RiliciousZ sorry joost, maar ik was vergeten te melden dat dit topic op slot kan. hij is namelijk in de tussentijd al verkocht
Let the BASS be louder
Topic is Locked
This Topic is Closed/Locked, posting in this thread is no longer possible.
You can always Start a new Topic yourself or search for other topics about this subject.
OK we understand you don't like ads (so don't we) but, Please consider making this website possible by disabling your Ad Blocker. Or become a Gold Member, they don't see ads.