Ipad dj app met netwerk ondersteuning
  Dutch Topics, DO NOT reply in other languages than Dutch !  

rde    posted on 25-04-2012 15:34
Kent er iemand een Dj app voor de ipad die muziek kan laden van een netwerkschijf of server of dergelijke ? De ipad zijn geheugen is wat beperkt en het zou leuk zijn moest er een app bestaan die muziek kan laden van een Seagate sattelite wireless harde schijf of dergelijke.


What do you think about Ipad dj app met netwerk ondersteuning ??

Vote :   

Baart    posted on 25-04-2012 19:15
Je zou 'remote' kunnen proberen, hiermee kan je in je itunes libary als je computer aanstaat en bedienen.. Maar ik denk dat dit niet helemaal is wat je bedoeld.. Ik weet niet of je met apple muziek kan openen vanaf een server, omdat apple best wel dicht getimmerd is..
https://soundcloud.com/bart-duisterhof
D10N    posted on 25-04-2012 19:44
virtual dj remote kopen bij app store en dan Moet je wel de liedjes naar deck slepen met pc, als je die koopt heb je zeg maar een midi controller
Is dit wat je bedoelt?
Mvg. Dion
rde    posted on 25-04-2012 20:57
Dank je voor de tips. De 2e tip is inderdaad zowat wat ik bedoel alleen moet je daarvoor wel nog een pc hebben.
Ik heb virtual dj temote eens geprobeerd maar vond de manier om vanaf de ipad tracks te kiezen niet werkbaar.
Liefst zou ik een dj app vinden die rechtstreeks (via webdav, smb/cifs of zo) naar een netwerkschijf kan verbinden. Er zijn wel apps om vanaf mijn netwerk schijf te spelen. Alleen geen dj apps. Ik zoek eingelijk iets zoals een cdj-2000 ipad app met netwerk mogelijkheden.
D10N    posted on 25-04-2012 22:04
Zoek anders effe op GoogleWinking my eye
venzi    posted on 25-04-2012 23:08
zoek eens op sonar, misschien is dat ietsHappy, laughing
maarten_geurts    posted on 26-04-2012 00:31
imatch van apple
rde    posted on 26-04-2012 08:55
Hmm, had natuurlijk al gegoogled maar niets gevonden. Misschien bestaat het gewoon nog niet.
Sonar is audio software voor pc? ? Ik vind enkel een social media app voor ipad met die naam.
imatch mached je songs in de cloud met die op je ipad. Maar er is voor zover ik weet geen dj app die puur van de cloud speelt. Met imatch blijft het probleem dat het geheugen van de ipad niet groot genoeg is om alle muziek op op te slaan. Ergens hoop ik dat zo een netwerk functie aan de Mixmo app kan toegevoegd worden.

Create your FREE ACCOUNT now !

Some parts of this website require you to login. Using an account on DJResource has a lot of advantages such as:
Adding Content, getting Notifications, Like content, Downloading and Uploading Images and much more.

 Sign Up

Create your account to get involved with the Community



127 Users online: 23 Guests (104 Unknown)
Pages generated today : 50.601
Most visitors online this month : 380
Lifetime Pageviews since 2003 : 238.723.553