Feedback midi mappen van CDJ 2000 in traktor
  Dutch Topics, DO NOT reply in other languages than Dutch !  

Timscheele    posted on 04-04-2012 16:50
Sinds kort ben ik in bezit van 2 CDJ 2000.
Nu wil ik deze midi mappen in traktor. De knoppen mappen lukt wel met de hulp van internet en eigen ervaring. Nu zou ik graag feedback willen van de software dmv ledjes die oplichten op de CDJ.

Op internet is heel weinig te vinden over het mappen van midi out. Het mappen opzich is niet het probleem alleen welke code er naar een bepaalde led gestuurd moet worden kan nergens worden gevonden.
Helaas is de midicode van de knop waar de led onder zit niet dezelfde midi code als de output.

Kan iemand mij helpen? Heeft iemand een schema met de codes voor de CDJ 2000?


What do you think about Feedback midi mappen van CDJ 2000 in traktor ??

Vote :   1 member likes this  

Lead    posted on 04-04-2012 19:04
Die feedback zul je niet krijgen, Traktor ondersteunt geen HID.

De MIDI mapping staat in de handleiding ergens, als je die niet op papier hebt kun je die op de pioneer website wel downloaden.
Let the BASS be louder
Ywe    posted on 09-04-2012 00:06
Ik vind zo debiel dat je niet fatsoenlijk kan mappen in traktor, ik wil gewoon dat de knopjes het goed doen. Ondanks de bloemetjes

Create your FREE ACCOUNT now !

Some parts of this website require you to login. Using an account on DJResource has a lot of advantages such as:
Adding Content, getting Notifications, Like content, Downloading and Uploading Images and much more.

 Sign Up

Create your account to get involved with the Community



133 Users online: 31 Guests (102 Unknown)
Pages generated today : 51.634
Most visitors online this month : 380
Lifetime Pageviews since 2003 : 238.724.586