Begin met een nummer die 'de meeste' wel kennen, niet bijvoorbeeld zo'n dikke 'meezinger', maar gewoon een nummer die de meest wel een aantal keer gehoord hebben en dus de melodie ook wel kennen. Wissel het idd, zoals de mensen hierboven ook al zeggen, af met wat mainstream en wat onbekendere nummers. Zo kun je kijken wat in de smaak valt. (Zijn er mensen die toch ook van raw houden, zijn het mensen die hardstyle wel kennen, maar bijv iets van theracords totaal onbekend is.) daar moet je je muziek een beetje op afstellen.
Nog een tip: als je van die mensen hebt die echt alleen de bekende nummers kennen. Gooi er dan een paar bootlegs (van bekende nummers) doorheen, werkt altijd

. En als je maar een aantal mensen hebt die helemaal los gaan op raw, hou het dan bij g4h, ran-d enzo, dus toch ook een beetje die bekende raw.
Zo doe ik het eigenlijk altijd en gaat altijd erg goed moet ik eerlijk zeggen
Succes iig!!
