Poster: BigSign
@Dolivieira: Ik heb echt zeer veel geoefend de laatste tijden. Nou moet ik eerlijk zeggen dat ik nog niet zo lang met dubstep bezig bezig ben, en dat dit mijn eerste mixtape is wat met dubstep temaken heeft. Ik heb deze mix ofc met mijn CDJ's gemaakt!. En niet iedereen is een dubstep liefhebber, dat is nou eenmaal zo. Het is iets waar je van moet houden en aan moet wennen. Maar sowieso thanks voor je compliment!
.
Poster: MoXeGy
Ik wil je niet aanvallen, maar wat voor een waarde heeft jouw post Tekhead?
Ik snap best dat je het afgrijselijke muziek vind en daardoor geen feedback kan geven, maar post dan niets in zijn topic. Ik snap ook niet echt wat je hiermee duidelijk wil maken.(dat je dubstep afgrijselijk vind?)
Poster: PhonoGraaf
@ Dolivieira, ik gebruik zelf ook vooral Traktor maar zie ook zeker de voordelen van Serato. Dat je bijvoorbeeld de waveforms onder elkaar kunt zetten vind ik een pluspunt van Serato. Maar zoals jij al zegt wegen alle voordelen van Traktor dik op tegen die van Serato. Alleen al het feit dat Traktor meer effecten en samplebanks heeft is voor mij al genoeg.?
Some parts of this website require you to login. Using an account on DJResource has a lot of advantages such as:
Adding Content, getting Notifications, Like content, Downloading and Uploading Images and much more.