Poster: Jayro
klinkt een beetje chaotisch en er zit totaal geen opbouw in
Poster: Jayro
probeer bijvoorbeeld opbouw te creeeren dmv wooshes e.d
Poster: Lucalicious
je mag je crashes ed wel iets beter afstellen met de rest, zijn nu wel heel hard
Poster: D-From-Dutch
mischien de melodie hoger een iets meer variatie zo dat het ''los'' gaat?snap je want op house moet je ''los'' gaan
Poster: tojx
variatie in de lead bedoel je ? ja inderdaad op house moet je los gaan. Zal er eens voor kijken. Merci?
Poster: D-From-Dutch
tussen stapjes maak het iets drukker maar pas op dat je het niet te druk maakt
grz
Poster: Furret
Het is een geinig begin.
Je kan echter aan de waveform al zien dat de track 'leeg' is, hij moet wat voller, probeer wat percussie erbij te doen, vooral op de climax (bijvoorbeeld een baslijn, of de standaard house toms). Probeer het alleen vooral niet vol te proppen, maar denk meer in het spectrum van hoog/mid/laag, de verdeling daartussen moet goed zijn.
Ook zou ik nog iets duidelijker structuur in het nummer aanbrengen, en dan vooral met betrekking tot het geluid. Geef duidelijk aan wanneer er een opbouw is met effecten/sweepers/etc. Zo cre?er je een veel mooiere opbouw.
Ook zou ik bijvoorbeeld bij de 2e breakdown niet weer met de loop beginnen waarmee je het nummer zelf ook al begon, dat komt saai over. Probeer eens helemaal geen beat maar een piano of synth, dan een opbouw, en dan weer terug op de lead die je al eerder gebruikt hebt.
Hopelijk heb je er wat aan,
-- DJ Furret
Some parts of this website require you to login. Using an account on DJResource has a lot of advantages such as:
Adding Content, getting Notifications, Like content, Downloading and Uploading Images and much more.