Ik zou de drank niet aanraden. Het beinvloedt zoals gezegd je reactie- en inschattingsvermogen... (Zelf drink ik liever een paar red bull)
Veel belangrijker in mijn ogen is dat je je lekker voelt als je aan je set begint, draai dus in de loop van de avond een beetje feel-good muziek (wat dat dan ook voor jou mag zijn

?)?En misschien is het handig dat je er al een uurtje van tevoren heen gaat, zodat je al een inschatting kan maken van het volk?!
Wat mij ook altijd opvalt is dat er meer mensen naar me toe komen als ik echt p??r en alleen zit te kijken wat mensen leuk vinden en dat dan draai. Mijn inschatting is dat 90% vd mensen er gewoon eigenlijk neit om geeft of je hem lekker in mixt of niet, als de nummers zelf maar top zijn! (Maar goed dat ligt er uiteraard ook aan hoe exclusief de club is.) Maar vergeet niet dat je uiteindelijk voor de mensen draait! Zijn die tevreden, dan zal de clubbaas ook tevreden zijn!
Gewoon een paar dingen die bij mij opkwamen, dus doe er mee wat je er mee wilt!
Succes iig