Poster: Lucalicious
yeeeeeeah, mijn desktop konnekt doet t :D
wat een uberchil ding!
Poster: Tekhead
Als je twijfelt aan de kwaliteit van Denon, dan kan ik je geruststellen, denon?was en is nog steeds professioneel TOP-materiaal, dat is al een twijfel minder he. Ikzelf heb er geen ervaring mee, maar een kameraad van mij wel en die?is er zeer over te spreken.?
Poster: Laidback
After ages, i am back on Djresource!
what did i miss?
Poster: Laidback
what did i miss?
Poster: niiicola
Aantal foutjes van Lead in de website?haha
Welcome back!
Poster: Esmee
Iemand zin om een preview te luisteren?
(Big room house /progressive)
Creatie van 2 dagen knutselen (Na schooltijd).
Het is het nog niet, maar alle tips zijn welkom. Ik ben iig erg blij met mn synths, want dat is normaal een drama bijmij en nu klinken ze wel nice, al zeg ik t zelf
http://soundcloud.com/dj-etack/preview-version-2
Poster: Ziax
H??l leuk vind ik! Ik heb ook even gecommend op soundcloud zelf.
De afgewerkte versie wil ik hier zeker van horen!
Het enige wat voor mij mag is de basslijn iets dieper en de beat zelf mag een beetje meer punch hebben. Nu lijkt het meer op een brommetje
Poster: jannickv
**** ik weet niet eens waar ik mijn 3000ste post heb geplaatst xD
Poster: Laidback
After ages, i am back on Djresource!
what did i miss?
Poster: Esmee
thnx! Ik zag het net idd. Ja klopt ik had vandaag eens op wat anders geluisterd dan mn iPod oortjes, dan klinkt het toch nog best wel ruk allemaal... de beat is eigenlijk veeeeeel te zacht. Verder waren er nog wel meer dingen compleet overstemt door mn synths, haha:P Verder mag alles nog wel even goed afgemixt worden enzo.