Poster: tek-zotic
je maakt mss 500 slechte voor 1 goede
Poster: XMatiC
hoe maak je nou een vette melodie (hardstyle)
- Geen
In hardstyle moet geen melodie,
enkel een harde kick en duistere geluiden
Maarja Nu-Style dan..
Er zijn genoeg filmpjes die u dat tot in de kleinste details uitleggen
Poster: XMatiC
hoe maak je nou een vette melodie (hardstyle)
- Geen
In hardstyle moet geen melodie,
enkel een harde kick en duistere geluiden
.......
Poster: Dyno
Met jou kan ik praten!!
Heel irritant die melodietjes in de nieuwe hardstyle.
En het lijkt inderdaad dat ze allemaal dezelfde YouTube filmpje hebben gebruikt als voorbeeld voor het maken van die melodieen. Klinkt allemaal hetzelfde.
Poster: martijno
dat noem je Hardstyle die tegenwoordig veel word geproduceert. 'Nu-Style' bestaat niet, dat is door iemand verzonnen.
Poster: martijnoEn de term 'hardstyle' is niet verzonnen door iemand?
dat noem je Hardstyle die tegenwoordig veel word geproduceert. 'Nu-Style' bestaat niet, dat is door iemand verzonnen.
Poster: dp_
En de term 'hardstyle' is niet verzonnen door iemand?Iedereen die ook maar een beetje in de hardstyle scene zit weet wat je er mee bedoelt, dus het bestaat (of je het nou leuk vind of niet...)
Poster: martijno
tuurlijk niet, het staat allemaal bekend onder het kopje 'Hardstyle'.
Poster: dp_
Dat klopt, maar om dan te zeggen dat de term nu-stijl niet bestaat...
Overigens is raw(hard)style gewoon recente hardstyle maar dan vaak zonder melodie of met juist een hele donkere melodie (Bijna alle rawhardstyle bevat gewoon melodie). Oude hardstyle valt vooral te herkenen aan de reverse bass.
Om maar ontopic te gaan: Misschien is het handig om bekende hardstyle melodien na te spelen zodat je een beetje door krijgt hoe zo'n melodie in elkaar kan zitten? Het maken van een melodie is uiteindelijk gewoon wat noten invoeren en door het te doen zul je er gewoon beter in worden
Poster: XMatiC
Je moet het verschil toch een naam geven zoals bv hardcore - happy hardcore - industrial hardcore?
Full On Hardstyle/Nu-style of Early Hardstyle/Raw-Style
XMatic:
hoe maak je nou een vette melodie (hardstyle)
- Geen
In hardstyle moet geen melodie,
enkel een harde kick en duistere geluiden?
Poster: Illusion
Het is nog ALTIJD begonnen met NEW STYLE. De nieuwe hardstyle van nu wat nu ook wel NU Style wordt genoemd. Afgeleid van NEW STYLE.
Poster: Illusion
En waarom moet er geen melodie in hardstyle? Omdat je van een volwassen (of ouder) persoon hebt gehoord dat dat de echte hardstyle is. Die tijd heb jij zelf niet meegemaakt, en je bent nog maar 13 jaar. Rond 2000 is hardstyle ontstaan en dat was toen jij 4 jaar was. Je moet het eerst beter begrijpen voordat je je mening klaar hebt en hier weer rond zit te spammen. Wordt er een beetje zat van deze posts die nergens over gaan. Dit is en blijft een voorkeur van eigen smaak voor de muziekstijl.
Poster: tek-zotic
how how how how
new style is totaal iets anders dan hardstyle, new style is een soort van jump en hardcore met psychic soundjes ( of hoe ik het ook moet noemen ) vooral is spanje heel populair
dit is newstyle:
http://www.youtube.com/watch?v=KKZCjWjwVdg
nog eentje
Some parts of this website require you to login. Using an account on DJResource has a lot of advantages such as:
Adding Content, getting Notifications, Like content, Downloading and Uploading Images and much more.