Kijk eens naar de contactpunten van je concorde en toonarm zelf, normaal zijn deze van goud en dus niet corrosief, gewoon afkuisen met een wattestaafje en wat ontsmettings alcohol zou in principe ook goed moeten werken.
Welke draaitafels gebruik je juist? bij oudere modellen technics geeft de signaal kabel soms storing omdat de tulpstekkers niet goed aansluiten (om die reden heb ik in de tijd mijn signaalkabels op mijn technics vervangen)
En inderdaad, zeker ook eens je settings nakijken, indien je traktor scratch gebruikt maken dat je audio8 staat ingesteld op timecode vinyl. ?Handig is de software lock, ik heb eens een half uur zitten zoeken tijdens mijn set omdat de geluidskaart ergens tegenlag en ie perongeluk van mode gewijzigd was..