[edit 23-4-2010]De counter op de voorpagina staat over een paar uurtjes op 0:00:00:00.
Het heeft even geduurt, maar het moment is dan ook daar. De counter
stond 8 dagen bovenaan de voorpagina, in werkelijkheid zijn we zo'n 8
maanden bezig geweest met bedenken en verbouwen.
Dan gaat DJResource offline en gaan W.i.M en ik druk aan de slag met de conversie.
DJResource zal zo snel mogelijk weer online komen, hoe lang het precies gaat duren valt niet te zeggen. Als het vlekkenloos verloopt zou het zo gebeurt? moeten zijn, gaan er dingen mis duurt het jammer genoeg iets langer.
Dan zou alles weer moeten werken en kun je rondkijken wat we precies gedaan hebben. We zijn achter de schermen druk aan het testen geweest, maar er zullen ongetwijfeld dingen aan onze aandacht onglipt zijn. Hoe vaak en goed je?ook test, live gaan met een project is toch altijd net even spannend.
Het precieze hoe en wat moet natuurlijk nog een beetje verrassing zijn. Maar het zal lijken alsof er een frisse wind door de layout heeft gewaaid die sommige? stofjes heeft meegenomen. In zijn algemeenheid is het eigenlijk dezelfde DJResource maar dan met een clean design en verbeterde functionaliteit.
Het meeste werkt nog zoals je verwacht, sommige dingen zijn verbetert of? zien er net even anders uit. Er komt een Changelog op het forum te staan met alle wijzigingen. Is er dus iets wat niet helemaal gaat zoals je? bent gewent, kijk eerst hierin of er in de betreffende module iets te? melden is over wat je opmerkt. Start niet voor iedere vraag een nieuw? topic, er komt een centraal topic en een nieuwe Bug Report voor alle op en/of aanmerkingen.
Tegen de avond/zondag of in aankomende week zal de site FAQ worden geupdate waar alles precies in wordt toegelicht wat betreft regels.
We hebben bij het werken aan project Frisse Wind ook vrijwel de gehele Bug Report doorgelopen en ik kan zeggen de zo'n beetje alles wat daarin stond toch wel aangepakt is (ja, ik heb echt alle pagina's nog een keer doorgelopen.....

)
We hopen dat jullie morgen en in de komende tijd het geduld kunnen opbrengen en we hopen nu al dat iedereen veel plezier zal beleven aan de nieuwe layout.
Lees deze topics nog eens door, ze hebben te maken met veranderingen in het verleden.
In het begin zijn veranderingen altijd even wennen, daarna wil je niet meer? terug....
Juni 2007 : Nieuwe Layout DJResource FrontpageMei 2006 : Meningen nieuwe siteJan 2004 : De nieuwe DJ-Resource.NLEn lees ook eens het DJ Topic over de geschiedenis van DJResource :
DJ-Resource Topics > About DJ-Resource
[edit 17-4-2010] De Countdown teller die op de voorpagina in de rechter bovenhoek getoond wordt telt af naar het moment waarop we de site om gaan zetten. De site zal dan tijdelijk niet bereikbaar zijn tot we klaar zijn met alle werkzaamheden. Zoals het de meeste niet zal zijn ontgaan is DJResource vanwege toegenomen traffic en gebruik van resources op 19 Februari 2010 overgestapt van een normaal hosting pakket naar een dedicated oplossing,
DJResouce Server 2010.
Vanwege de snelheidsproblemen kwam deze stap eigenlijk net te vroeg voor ons. Op de achtergrond zijn we bezig een om een bezem door DJResource heen te halen, dit gebeurt op een parallel draaiende website. We hadden deze stap en de overstap naar de server in 1 keer willen doen.
Functionaliteit en layout die over de laatste 6 jaar zijn gegroeit tot wat ze nu zijn kunnen wel een frisse wind gebruiken en die wordt er nu door ons doorheen gejaagd. Voor een uitgebreid overzicht van de geschiedenis en hoe DJResource is gegroeid tot wat het nu is kun je dit topic eens bekijken :
DJResource About us.
Aangezien dit proces nogal tijd vergt, maar al in een ver gevorderd stadium is, stoppen we nu al onze tijd in vernieuwing. Als we nu ook de bugs uit DJResource moeten halen vertraagd dit de overgang alleen maar onnodig.
Natuurlijk is het niet de bedoeling dat dingen
functioneel niet werken, gebruik daarvoor het
Bug Report.
Dingen die van cosmetische aard zijn zullen alleen worden aangepakt als ze de functionaliteit in het gedrang brengen.
Raporteer dingen zoals foutpagina's, postings die niet lukken etc.
Raporteer GEEN dingen als : smiles werken niet, blokje staat scheef, etc.
We vertrouwen erop dat jullie met ons mee willen denken en dus nog heel even geduld hebben....