Poster: dJORD
het verschil is dus intern, ook is er een usb poort aan de achterkant geplaatst!!
Poster: Ilja
Pica's ??? ? ( En echt bijzonder is het niet, ?Reloop moet is een eigen type mixer bouwen, dat naapen van allang in museum staande DJM-600 is wel heel LAME aan het woorden.
-
Poster: Ilja
Eerst denken dan plempen, ? Reloops IQ2+ is een heel mooi uitziende mixer, ?maar de RMX-40 series lijken gewoon allemaal een voor een op DJM-600 of met deze kleur op DJM-500. ? ?DUs in plaats van naapen van uiterlijk ( behringer en DJ tech toen het ook ) ?moeten ze maar met iets origineels komen.
Poster: djdolivieira
Daar heb je wel gelijk in. Maar voor de gene die het duurdere niet wil of kan betalen?is dit toch een oplossing maar om dan de mixer af te kraken. Zie het ook anders. Hij lijkt op een DJM is het voor dat?soort DJ ook makkelijk als ze een keer echt op een?DJM moeten draaien dat ze?alles makkelijk terug kunnen vinden. Ik denk dat PIO misschien nog geld krijgt ook voor het namaken van het ontwerp.?
Enje mag best wel kritiek hebben op een ontwerp of kwaliteit. Maar breng dat met iets minder arrogantie en met meer respect ?
Poster: Reind
?(overigens snap ik nog steeds niet hoe mensen het voor elkaar krijgen die dingen kapot te meppen) dus wat dat betreft kunnen meer fabrikanten daar wel eens iets mee gaan doen.
Poster: Reind
Geld zal men er niet voor krijgen bij Pioneer maar dat het een prima mixer is voor het geld heeft de RMX40 door de jaren heen al wel bewezen. Volgens mij is het ??n van de langst lopende producten bij Reloop. Ik weet nog dat de RMX40 ??n van de eerste mixers was die ik reviewde voor AboutDJ... dat was in 2005.
Ding is al 5 jaar op de markt en verkoopt nog steeds als een idioot. De grote shops kopen die mixers nog net niet per pallet in maar het zal niet veel schelen als je ziet wat er aan aantallen van die dingen weg gezet word.
Door de jaren heen is de mixer in cosmetisch opzicht wat bijgewerkt maar onder de motorkap is hij nog steeds hetzelfde als de eerste uitvoeringen. Wel jammer dat men niet een paar verbeteringen door heeft gevoerd zoals de effect button welke nog wel eens wil sneuvelen wanneer je er hard op ramt, de fader niet met een print/pin verbinding vast zetten maar met een kabel/print verbinding e.d.
Desalniettemin, de play en cue buttons bij de CDJ willen bij misbruik ook nog wel eens sneuvelen en Pioneer heeft daar ook nooit de noodzaak van ingezien om het aan te passen (overigens snap ik nog steeds niet hoe mensen het voor elkaar krijgen die dingen kapot te meppen) dus wat dat betreft kunnen meer fabrikanten daar wel eens iets mee gaan doen.
Het grappige is dat men altijd roept dat iets lijkt op een Pioneer maar ik heb nooit iemand horen roepen dat bijvoorbeeld de CDJ-900 dingen heeft die een S3700 al lang en breed had en dat Pioneer die van Denon gejat heeft, schuin geplaatst scherm, HID support en zo zijn er vast en zeker nog wel wat zaken te verzinnen. Als je maar goed genoeg zoekt en mierenneuken je hobby is lijkt alles op elkaar in deze wereld. De vraag is alleen of je daar veel waarde aan moet hechten, ik heb veel liever een goed apparaat wat een copy is dan een slecht apparaat wat van de grond af aan ontworpen is (mooi voorbeeld daarvan is de Numark TTX met zijn toonarm die in druist tegen alle wetten van het ideale toonarm ontwerp).
Poster: Luni-B
Denk dat dat gewoon niet meer mogelijk is en dat we dan gewoon ook duurdere prijzen krijgen.
de effecten zijn niet super goed maar vergelijken met de DJX700-750 is het een super ding.
de prijs heeft zijn waarde , daarom zijn de betere merken vaak duurder.
Denk dat deze mixer gewoon de ALLER BESTE prijs kwalitiets verhouding heeft
En vaak worden deze gekozen door beginend dj , denk niet dat er heel veel mensen zijn die na de rmx40 nog 1 aanschaffen maar tog gaan kijken voor de kwaliteits mixers.
Some parts of this website require you to login. Using an account on DJResource has a lot of advantages such as:
Adding Content, getting Notifications, Like content, Downloading and Uploading Images and much more.