Poster: Stephanie
Geweldig al die mac-jes!?
Maar wat is iedereen z'n bureaublad netjes opgeruimd.....bij mij geldt de wet van de chaos (oftewel, Stephanie's Law), alles staat overal, maar ik kan alles vinden

Hier hetzelfde, ik wil alleen m'n thuismap opgeruimd houden, dus daar komt niet al te veel troep bij. Verder gebruik ik m'n bureaublad als dump (welke echt 10 minuten voor de screenshot alleen nog maar het mapje Bohemian Rhapsody Multitrack had!). Zodra m'n bureaublad te vol staat ga ik alles sorteren in m'n thuismap zegmaar.
De map Esm?e (welke sommige mensen wel zou zijn opgevallen) is omdat Esm?e mij altijd dingen stuurt met de naam: hoi, hoi2, boe, kijkdit en geil... Als ik dat spul in m'n download map laat staan dan verzuipt het een beetje en kan ik het noooooit meer terugvinden!
Ik hoorde hier trouwens ook iemand praten over illigale software bij mij?? Waarom denk jij dat?