[M] HarmenH - Different
  Dutch Topics, DO NOT reply in other languages than Dutch !  

HarmenH    posted on 08-02-2010 23:02
Hee allemaal,
Hier weer een mixtape van mij. Ik heb geprobeerd om?de reacties op?mn vorige mixtape?toe te passen op deze.
Zelf ben ik er wel tevreden over (het kan altijd beter). Bij sommige overgangen is het wat druk en bij 41:18 gaat het een keertje fout met de echo.

Setup: Reloop RMP-2 (2x) + Reloop IQ2+

Tracklist:
01. Inxec & Matt Tolfrey - Hollywood
02. Nomi & Rampa - Inside (Pete Gooding Remix)
03. Chris Lattner - Sick
04. Matthias Tanzmann - Chano
05. CiuPy & Mihai Bejenaru - MurMur (Original Mix)
06. Matthias Meyer - Infinity
07. Damian Schwartz - Holloway (Original Mix)
08. Adam Beyer - Remainings III (Paul Ritch Remix)
09. Nic Fanciulli - Feed The Freezer (Original Mix)
10. Noir & WestBoy - She's Got My Heart (Original Mix)
11. Ante Perry, Tube & Berger - 1234 (Kabale Und Liebe Remix)
12. Format B - Hot Rod (Original Mix)
13. Hector Couto - El Bandido (Frank Garcia Remix)
14. Marcin Czubala & Hugo - Zoo Comunale
16. Jet Project - Zuma
Op- en/of aan-merkingen over de mix hoor?ik erg graagCool

Hidden Message

Reply to view the Secret Message


What do you think about [M] HarmenH - Different ??

Vote :   

HarmenH    posted on 09-02-2010 21:42
NiemandCool
Starmack    posted on 11-02-2010 12:28
Ik ga hem voor je luisteren.
Bringing the best in Trance & Progressive
HarmenH    posted on 15-02-2010 19:06
Poster: Starmack
Ik ga hem voor je luisteren.
 

Heb je nog tips?
Renzis    posted on 15-02-2010 19:34
He deze helemaal over het hoofd gezien. Aangezien ik commentaar op de vorige had deze dus ook checken.

Edit:
- Nu aant luisteren, geluid staat erg zacht. Ik weet niet waar je mee opneemt maar probeer het gewoon net onder de 0db te houden. Verder lopen de platen bij de eerste overgang behoorlijk lang net naast elkaar, als je er op let erg irritant want het wordt niet gecorrigeerd, dit zou je moeten horen als je mixed.

- Ook bij de 2e overgang wordt de lopende plaat beetje apart uitgefaded.
- Dat je rond de 11 minuut ongeveer tempo in je plaatjes en dus je mix brengt is erg goed en lekker. Dit haal je er rond de 20 min wel weer een beetje uit. Probeer zo'n lijn dan door te zetten. Je bent niet de enige die dat doet. Maar ik zou door blijven bouwen.

- Daarna klinkt alles wel chill qua platen. Probeer die lijn ( en volgens mij zei ik dat vorige keer ook al) er een beetje in te houden, en corrigeer als het er naast loopt. Verder lekkere mix, en wederom goede en lekkere platen

Keep up!
User edit by Renzis on 15-02-2010 @ 19:47:44 (100%)
Starmack    posted on 18-02-2010 12:07
Na even een paar keer geluisterd te hebben heb ik de volgende tips verzamelt:

Ik bespeur (zoals hierboven al gezegd wordt) een paar keer dat platen net naast elkaar heen lopen (dus offbeat). Probeer goed te luisteren en op tijd te corrigeren zodat het niet hinderlijk wordt. Ik mis een stijgende lijn qua opbouw van de nummers. Het begint lekker chill en het bouwt langzaam op maar vervolgens zakt het weer in waardoor de climax in de mix er eigenlijk niet is. Probeer niet altijd vierkant te mixen, vooral met house. Wat ik hiermee bedoel is dat je niet elk nummer altijd laat uitspelen maar dat je afwisselt tussen een nummer kort en lang laten spelen. Probeer ook meer met je EQ te spelen en (fader) effecten te gebruiken Happy, laughing

Bringing the best in Trance & Progressive
User edit by Starmack on 18-02-2010 @ 12:08:34 (3%)
HarmenH    posted on 24-02-2010 09:07
@Renzis
@Starmack

Hartelijk dank voor jullie reactie.
Ik ga er weer mee aan de slag!


  This is an old Topic

No new postings for 5.690 days.
 Post CommentThat would be 189.7 months
or a whopping 15.6 years
You might consider opening a new topic or reply anyway by pressing the green button...


224 Users online: 61 Guests (163 Unknown)
Pages generated today : 32.633
Most visitors online this month : 699
Lifetime Pageviews since 2003 : 244.439.267