Poster: tairip
Niet echt bijzonder, zie per drum maar 1 mic ofzo. Totaalbeeldje wat gemixt is. Ziet er voor publiek wel cool uit maat mix technisch niet bijzonder.
Nou, rekenmaar dat er per drum een stageblok ligt hoor. Voor elke tom, hat en ga zo maar door een apparte microfoon. Anders hoort het publiek echt nouwelijks de drums.
En elke microfoon heeft zijn eigenschappen. Met 1 microfoon opnemen daarmee krijg je niet het mogenlijke geluid mee binnen wat je als FOH wel wil. Zodat je een goed geluid over de speakers kan sturen. Daarom heb je een aantal vaste microfoons voor elk deel drumstel. De een kan beter de bass opnemen dan de ander en de ander juist weer de hihat en ga zo maar door.
Het geluidsniveau tussen drums en dj-set woord niet door de dj geregeld maar ook de FOH.
Wat je in het filmpje hoort aan geluid is gewoon ruk omdat dat een microfoon van de camera is die opneemt.