High pass filter voor climax, low pass filter voor een soepele overgang, delay/echo om climax op te bouwen en ruis synth geluiden uit mijn kaoss pad mini om climaxen vetter te maken

Heel af en toe gebruik ik een 'stutter' effect, kun je heel snel kleine loopjes mee maken. Sowieso gebruik ik mijn effecten niet al te veel, dan wordt het irritant.
Ik zou een efx-500/1000 wel gaaf vinden

Ik ben erachter gekomen dat ik zo'n touchpad zoals die van de kaoss pad toch niet erg fijn vind.. Je hebt er gewoon te weinig controle over. Ook hebben alle effecten weer een andere depth bij de kaoss pad, wat resulteert in steeds andere volumes als je verschillende effecten gebruikt.. Ik gebruik daardoor nu maar 2 van de 100 effecten waar ik presets voor heb gemaakt. De rest van mijn effecten zitten op mijn reloop mixer of in Torq.