Omdat ik als hobby nog steeds DJ heb maar helaas moest stoppen door tijd/geld gebrek ben ik gaan mixxen via de computer. Succesvol heb ik 3 leuke mixxen gemaakt. Dit via het programma virtueldj + Hercules. Alleen is niet alles nauwkeurig en zijn kleine foutjes onherstelbaar.
Daarom wil ik nu mixxen via Magix Music Maker. Ik heb hem al in bezit maar snap er nog niet veel van.
Mijn vraag: Wie heeft al veel ervaring met dit programma en kan mij een stuk op weg helpen? Vooral de basis. Daarna lukt het wel.
What do you think about Magix Music Maker 15 --> Mixxen ??
Vote :
OK we understand you don't like ads (so don't we) but, Please consider making this website possible by disabling your Ad Blocker. Or become a Gold Member, they don't see ads.
Ik zou als je toch via de pc mixt het met VDJ doen. Musicmaker is meer om muziek mee te maken, dus bepaalde geluiden onder elkaar te plakken, waar vdj echt is gericht op mixen.
Hoe jij foutjes weet te maken met vdj is me eigenlijk een raadsel, je ziet alles en alles staat automatisch gelijk. Enkel het inmixen met eq's is lastig als je geen hercules-controller of andere mixer hebt.
Andere opties voor mixen via de pc zijn Mixmeister (simpel programma) Ableton Live (wat lastiger maar heel goed), Mixvibes (lijkt op VDJ) en Traktor. Zoek daar maar eens op op youtube of naar reviews
Mijn idee was om dus nu op een andere manier te mixen. Omdat ik ook veel aan videobewerken doe (adobe), en omdat ik het online tegen kwam dat een goede DJ Magix Music maker gebruikte kwam ik op dit idee.?Dus ik zoek (als Music Maker daar niet goed genoeg voor is) een muziek programma waarin je mixt op de manier waarop je Video's mee bewerkt.
Ok ik heb VDJ en ik heb ook een Hercules. Het was niet moeilijk en je kan idd weinig fout doen, maar toch vind het irritant om op die manier een goede mix te maken. Dan liever met de muis veel klikken, vaak horen en het dan vastzetten dat er niks meer fout kan gaan.
Als je op de zelfde manier wil mixen als met je video's dan raad ik je mixmeister aan. Dat is op een vergelijkbare manier de tracks (bij video beelden) onder elkaar plakken.
This is an old Topic
No new postings for 5.957 days. Post CommentThat would be 198.6 months or a whopping 16.3 years You might consider opening a new topic or reply anyway by pressing the green button...
OK we understand you don't like ads (so don't we) but, Please consider making this website possible by disabling your Ad Blocker. Or become a Gold Member, they don't see ads.